1711
1707

پسره باهاش رودروایسیم دارم

طرف اشناس هی پیشنهاد داد ردش کردم و اینا

بعد الان ی عکس یهویی فرستاد تو اینستا😐رکابی تنش بود دیگه

من و یکی از دوستام همیشه تبادل اطلاعات میکنیم کلی عکس از بقیه و اینا میفرسیم

منم ازین عکس پسره اسکرین گرفتم

یهو گفت چرا از عکسای یهوییم اسکرین میگیری خب عکس میخوای بگو یه خوبشو برات بفرستم😐وای خدا

برام‌دعا کنید دارم فکر میکنم چطوری جمعش کنم

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713

از کجا فهمید اسکرین گرفتی

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
1716
بهش بگو من میخواستم از وضعیت نفر قبلی بگیرم که نشد چیکار شما دارم

تو دایرکت بود اخه😐

وای جمعش کردم

گفتم منو دوستم صمیمیم واسه اون فرستادم گفت چرا عکسمو واسه بقیه میفرستی دیگه‌نفرس

گفتم قول نمیدم اگه ناراحتی دیگه‌واسه عکسی نفرست

یه بار یپسره برای دوستم تو دایرکت عکس خودشو فرستاد ، دوستمم اسکرین گرفت که به بقیه نشون بده ، پسره اومد گفت اسکرین گرفتن اونم بدون اجازه درست نیست خانم ، منتظرم دلیل کار زشتتونو بهم توضیح بدین! هیچی دیگه دوستمم خودشو زد به اون راه 🤦‍♀️ ولی خیلی ضایع شد ( پسره میخواست واسه یکی دیگه بفرسته اشتباهی واسه دوستم فرستاد)😂😂

1436
چون با خود اینستا عکس گرفته بود فک‌کنم‌اینطوری شد نمیدونستم منم

نمیفهمه مگر دوستت بهش گفته باشع راه دیکه ای نداره🍭😐😐

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
یه بار یپسره برای دوستم تو دایرکت عکس خودشو فرستاد ، دوستمم اسکرین گرفت که به بقیه نشون بده ، پسره ا ...

چجوری میفهمن ینی اینستا میگه که اسکرین‌گرفت؟۰🍭😐

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
1712