2410
2553
عنوان

عصر میخوام برم قهر 😞

273 بازدید | 13 پست

عصر خواهر و برادرام دارن میرن خونه بابام... هممون قرنطینه بودیم پس به کورنا ربطش ندید..‌ شوهرم باهام قهره مطمئنم میگه نمیام.‌‌ منم ساکمو اماده پیچیدم که برم‌.. دیگه خسته شدم ازش.. چقدر بی احترامی... با وجودی که اون هفته بخاطر مامانش کتک خوردم دیروز رفتم پیشش بعدشم اوردمش خونمون.. انگار خانواده من و به هیچ جاش حساب نمیکنه

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

منم مث تو عذاب میکشم و تحمل میکنم ولی شرایط بعد طلاق داری؟ بهش فک کردی بعدش ممکنه هرکسی پیر مرد سن دار به خودش اجازه میده و میاد خواستگاریت یا طعنه های طرافیان و... بهش فک کن اگه شرایطت از اینا سخت تره بعد اقدام کن 

مشکلش چیه باهات؟

اون هفته پامتنش چند دوز اومد خونمون موند بعدشم سه شنبه میگفت بریم خونه فلانی چهارشنبه سوری منم به شوهرم گفتم نمیام اونم سه شنبه صبح بردش الان عقده کرده که تو مامانمو کردی بیرون بعدشپ یه کتک مفصل خوردم بازم موندم تو خونه بازم دیروز گفت تو برو خونه من میخوام برم پیش مامانم منم گفتم میام باهات بعدشم اوردمش خونمون کلا جلو اون که محل به من نذاشت اقدر هم عقده ایه که میدونم شب نمیاد.. دیشبم بهم گفت فردا وسایلاتو جمع کن برو نمیحوامت‌

منم مث تو عذاب میکشم و تحمل میکنم ولی شرایط بعد طلاق داری؟ بهش فک کردی بعدش ممکنه هرکسی پیر مرد سن د ...

فکر نکنم به طلاق بکشه حس میکنم دوسم داره ولی اگه هم بکشه...... نمیدونم... به خدا خسته شدم... قرصی شدم... مبگه ارثیه... انقدر پسته