2410
2553
عنوان

لوازم آرایشی

234 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها بیاید بمن بگید ببینم شما وقتی تاریخ انقضای لوازم آرایشیتون تموم میشه چیکارش میکنید؟میندازید دور چون من چن تا لوازم آرایش دارم تاریخش گذشته مثلا یه سایه چشمه ده ساله دارمش😂ولی استفاده هم نمیکنم میترسم بیشترشم که فیکه دلمم نمیاد بندازم دور صورتمم کک و مک داره اعتماد بنفسمو برده زیر صفر اصلا لوازم آرایشی های پر کاربرد چیه؟راهنماییم کنید یه تکونی به اینا بدم من رو اعصابمه

من استفاده میکنم ولی ریمل نه

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من میندازم دور

لوازم آرایش پرکاربردمم رژلب ، کرم پودر ، ریمل 

واسه بیرون رفتن همیشه یه آرایش کمی دارم با همینا

واسه مجلس و عروسی هم که سایه چشم ، کانسیلر، هایلایتر، کانتور ، سایه ابرو، پرایمر، کرم پودر 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2456

فیک اصلا نمیخرم

قبل رد شدن تاریخاشون مصرفشون میکنم

این محصولات هم اکثرا انقضاشون نهایت یک سال هست

مگر بعضی رژ ها که 18 ماه یا 24 ماه هم زده روشون

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2714
خوب میکنی چنتا مارک خوب ارزون معرفی میکنی؟

گلدن رز

کالیستا

شون

مای

این لی

لچیک

لیدو

دیورجنت

دیپ رومنس

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بنداز دور بخصوص ریمل و خط چشم که اگه خدایی نکرده چشمت آسیب برسه پدرت در میاد

کرم پودر و پنکیک اینام پوستو داغون میکنه اگه تاریخش بگذره و کلی باید خرج پوستت کنی

قیمت مناسب گلدن رز خیلی خوبه و هدی بیوتی البته فیکش. اگه میخوای ملیح ارایش کنی خط چشم گلدن رز و ریمل یه مارک خوب و سایه تکی یه رنگ بگیر جنس خوب و کانسلر هدی بیوتی ۳۰ تومن و رژ هدی بیوتی و گلدن رز که ۳۰،۴۰ بیشتر نمیشه و کرم پودر هم اگه فقط برای عروسی میخوای میتونی سمپل از مثلا هدی بیوتی بگیری و اگه برای روزانه هم میخوای بی بی کرم گارنیر پوستو یه دست میکنه.دیگه پرایمر هم اگه منافذ داری و میخوای کرم پودر خوب رو صورتت بخوابه بگیر.هایلایتر و اسپری فیکس هم زیاد مهم نی

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
بنداز دور بخصوص ریمل و خط چشم که اگه خدایی نکرده چشمت آسیب برسه پدرت در میاد کرم پودر و پنکیک اینام ...

مرسی عزیزدلم حتما همین امروز میندازم برن بخدا همین کک مکای صورتم برام بسه🤦‍♀️