2726
عنوان

ترمیم بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 833552 بازدید | 9725 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اولین بار بینیم و سال 82 عمل کردم که فوق العاده کوچیک کرد پوست بینیم و هم خراب کرد بعد از اون حدو ...

شما نباید 6 7 بار جراحی انجام میدادید کاره بسیار اشتباهی انجام دادید ممکن بود نکروز بشه با عمله دوباره این احتمال قطعا بیشتره

2728

سلام دوستان من ۱۰ سال جراحی کردم بینیم خیلی خراب شده الان تصمیم گرفتم با دکتر امیری زاد ترمیم کنم خواهش میکنم کسی با ایشون ترمیم کرده بیاد توضیح بده راضی هستش یا؟؟؟ من پیش دکتر سازگار دکتر مظفری و دکتر کلانتر هرمزی هم رفتم که دکتر کلانتر دکتر امیری زاد و مظفری رو معرفی کردن از کارای دکتر مظفری خوشم نیومد و اینکه اصلی ترین مشکل من که تابه تایی هستش رو دست نمیزد و دکتر سازگار هم که هم از اخلاقش هم ترمیماش خوشم نیومد ولی امیری زاد رو ۱ نفر ترمیمی دیدم و عکسا که خوب بودن من پیوند از گوش و دندن و پوست سر دارم حالا کسی ترمیمش مثل من بوده راهنمایی کنخ 🙏🙏

سلام دوستان من ۱۰ سال جراحی کردم بینیم رو خیلی خراب شده الان تصمیم گرفتم با دکتر امیری زاد ترمیم کنم خواهش میکنم کسی با ایشون ترمیم کرده بیاد توضیح بده راضی هستش یا؟؟؟ من پیش دکتر سازگار، دکتر مظفری و دکتر کلانتر هرمزی هم رفتم که دکتر کلانتر دکتر امیری زاد و مظفری رو معرفی کردن از کارای دکتر مظفری خوشم نیومد و اینکه اصلی ترین مشکل من که تابه تایی هستش رو دست نمیزد و دکتر سازگار هم که هم از اخلاقش هم ترمیماش خوشم نیومد ولی امیری زاد رو ۱ نفر ترمیمی دیدم و عکسا که خوب بودن من پیوند از گوش و دندن و پوست سر دارم حالا کسی ترمیمش مثل من بوده راهنمایی کنه🙏🙏

سلام دوستان من ۱۰ سال جراحی کردم بینیم خیلی خراب شده الان تصمیم گرفتم با دکتر امیری زاد ترمیم کنم خو ...

بسیار با تجربه و قابل اعتماد .اگه از لحاظ هزینه مشکلی نداری , چون بسیار بالا می گیره (و به نظر من گرونترین جراج حال حاظره ) بسیار کارش عالیه

من این دکتر و نمی شناسم اما دوستم رفته پیش دکتر گیلدا گیوه چی واسه عمل بینیش . خیلی خوب شده و کلا چه ...

چند سال پیش برای مشکل الرژی همراه دوستم رفتم مطبش تقریبا هیچ کس برای عمل  نبود .خیلی جوون بود و البته  مشخص بود پولکی هم نیست  ولی به نظرم برای عمل ترمیمی نیاز  به 

جراحی هست که حداقلل 20 سال تجربه داشته باشه

سلام به همگی

من مشکل شدید انحراف بینی و پلیپ داشتم به طوری که نمیتونستم از بینی نفس بکشم و باید از دهان تنفس میکردم 4 سال پیش با دکتر عبدالرسول صادقبان عمل کردم در بیمارستان کسری اماااا اصلا بهتر نشدم که هیچ بدترم شدم بعد از عمل که سیتی اسکن دوباره گرفتم و به دکتر های دیگه نشون دادم گفتن که کارش افتضاح بوده و اصلا انحراف من اصلاح نشده منم فک کردم که بینیم درست بشو نیست و بیخیالش شدم اما چند وقت پیش که یکی از آشناها پیش دکتر سید سعید حجازی همین عمل رو انجام داده بود ایشون رو به من پیشنهاد کردن و گفتن که خیلی ها راضی بودن ارشون منم چند وقتی میشه که با دکتر حجازی عمل کردم و الان عالییییییییییییییییییییی ام تازه میفهمم نفس کشیدن یعنی چی..حتی قبلا عطسه های پی در پی میکردم الان اونم خوب شده . هرچی از انسانیت و ادب دکتر حجازی بگم کمه... شما با یک بار ملاقات ایشون متوجه میشین

من وقت گذاشتم و توی این سایت عضو شدم تا بتونم کمکی به کسایی مثل خودم که همجین مشکلی رو دارن کرده باشم... توصیه من اینه که قبل عمل حتمااااااااااااااااا در مورد دکتری که میخواین برین تحقیق کنین و نرین زیر تیغ دکترای بیسوادو بی مسیولیتی مثل عبدالرسول ضادقیان که خدا ازش نمیگذره.. بعد عمل هربار که مطبش میرفتم خیلی ها ازش ناراضی بودن 

2706