2733
2734
عنوان

ترمیم بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 833987 بازدید | 9725 پست
کار جراحی بینی دکتر علی منافی واقعا خوبه ولی کار ترمیمی شون واقعا حرف نداره. من پیش یه دکتری چند سال ...

عزيزم كي شما پيش منافي عمل كرديد و ايا قول بهتون دادن ك خوب ميشه؟؟؟هزينه عمل؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میشه لینک گروه ترمیم و به منم بدین اعصابم خورده نمیدونم چی کار کنم دیگه با این دماغ

اگه لینک گروهی رو براتون فرستادن لطف میکنید به من هم بفرستید یا ما محکومین به یه افسردگی تا ابد کاش بتونیم کنار هم این دوران فوق سخت رو طی کنیم😭

2731
سلام لطفا اگه عزیزی عمل ترمیمی با پیوند غضروف گوش انجام داده کمک کنه. ۸ روزه بینی مو عمل مجدد کردم ...

سلام من انجام دادم بعد ۱۰ روز بخیه میکشه . درد داره ولی خوب میشی نگران نباش

آقا آرمان دکتر شاهین کریمیان متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی هست و جزو انجمن جراحان پلاستیک. اسمشو میتو ...

لطفا پیش هر کی میرید پیش کریمیان نرید.زندگی منو نابود کرد.کسی نمیشناسید لطفا لطفا لطفا پیشنهاد نکنید.10 سال جوانی منو گرفت

2738

دکتر پیام حق پناه هم خیلی ناز عمل میکنه

اگه بری مطبش همه از دم ناز.

منو متاسفانه عمل نمبکنه

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
منم مشکل تنفسی دارم  شما چ دکتری رو در نظر دارید برای ترمیم  لطفاا کمکم کنید🙏

دکتر کلینی هم خوبه برای ترمیم.

اما اول پیام حق پناه .

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
مینا جان در مورد دکتر امامی و خودت بگم ک همیشه چون یکی اسمش در رفته شاید تو بعضی کارا تبحرش بیشتر ب ...

سلام عزیزم میشه تروخدا ایدی تلگرامتونو به من بدین من میخوام بینیمو ترمیم کنم ولی خیلی استرس دارم که خراب تر نشه . 

2706