2737
2734

هیییییچ جایی نرفتن ک واسه ما طاقت فرساس، آرزوی پرستاراس🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

آره واقعا ،😭من هر وقت می بینمشون اشکم در میاد امروز با یکیشون مصاحبه کرد آنقدر گریه کرد نتونست حرف بزنه 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من میدونم درک میکنم میفخمم هیچ تبصره ای هم نزدم از۱اسفندتوخونم تاهروقت ک کرونااازبین بره 

منم از ۲۷ بهمن تو خونم واسه انفولانزا هم دو ماه تمام نرفتم بیرون تا مامانم اومد بردم بیرون فقط واسه دخترم

2728
منم از ۲۷ بهمن تو خونم واسه انفولانزا هم دو ماه تمام نرفتم بیرون تا مامانم اومد بردم بیرون فقط واسه ...

اتفاقامن ازوقتی انفولانزادراومدبخاطردخترم خیلی کم میرفتم مثلاکارضروری حساب کنی همش توخونه بودیم 😑

وخدایی که بشدت کافیست
من از هجده بهمن بیرون نرفتم مادرشوهرمم از ۲۹ بهمن ی بار اونها اومدن خونه ما ی بارم ما امروز رفتیم

منم امروز فقط خونه مادر شوهر رفتم ب اصرار همسرم از تلقین احساس میکنم گلوم خشک شده

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2738
اره. نکته خوبی بود ارزوی منم هست پدرم بیماریش عود نکنه و بتونم تو خونه بمونم. ولی بعیده

ایشالا سایه پدرت مستدام باشه