2737
2739

قبول دارم گروه زیادی تعطیل کنن میگن روز مزدن.کارگرن.

وقتی اونی که کار مهم نداره نره بیرون.رراحت تر میشه اماکن ضد عفونی بشه.حالا یه گروهی بزنه بره بیرون کمتر صذمه میبین .دیگه این روزها باید دلم گرفته هو.خرید دارمو.مسافرت.ومو رنگ کردن چیز خریدن بذاریم کنار2هفته هر شخص نره بیرون خیلی تاثیر داره.

عزیزم میشه لطفا بگی چه علایمی داشتن؟

تب سرفه  گلو درد و.. 

من بعد کرونا از نزدیک ندیدمشون و تلفنی صحبت کردم 

راستی خواهرم میگفت از وقتی کرونا اومده روزی چند تا خرما میخورم، آویشن  عسل و لیمو  و پرتقال و کیوی  خیلی میخورده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چی میگن هی منتقل شه ضعیفتر میشه اه هر روز یه دکتر میاد یه چی میگع ‌اعصاب واسمون نمونده😭

قوی ضعیفش نمیدونم.اما توبدن ها متفاوته.

اماشنیدم از بدن بچه به فرد بزرگ سال منتقل بشه قوی تر ووخطرناک تره

خسنه شدیم از اخبار درست و غلط از قرنطینه و...روحی و روانی کاملا بهم ریختم😭

به خدا توکل کن و نترس،منوهمسرم چند روزه حالت تب و لرز داریم،و همسرم بیشتر ،یک دوبار رفتیم خرید مواد خوراکی،تا الان که زنده ایم حالا تا بعد.

2731
عکس از ریه گرفتن تا مشخص شد کروناذگرفتن یا فقط علایم رو داشتن اخه یه بنده خدایی عکس ننداخته میگه گر ...

خواهرم عکس نگرفته ولی حالش خوب نبود و تب و سرفه اینها داشت  تمام علائم اش رو داشت و میگفت بیمارستان نمیرم

ولی شوهر عمه ام اینها عکس گرفتن و چند روز بیمارستان بودن

اگه علایم کرونا را داشتین هرگز بیمارستان نرید ؛ تو خونه با استراحت و تغذیه مناسب خوب میشین 

بیمارستان منبع عفونتها ست ؛حتی اگه مشکوک هم باشیند اگه به بیمارستان یا درمانگاه رفتین مطمئنا مبتلا میشوید 

💚اللهم العجل الولیک الفرج 💚
مادرشوهرم دعوتمون کرد شام نرفتیم حالا تصمیم دارن خودشون بیان یعنی واقعا نمیفهمن 😐😒

نه واقعا نمیفهمن.به ماهم زنگ زدشام درست کردم بیاید من رو موندم گفقتم نه فقط به زور گفت نه بیاید.قطع کردم به شوهرم گفتم.اون فوری زنگید.گفت نه.اگه شد فردا خودم میام زن و ببچم نمیان.بمونه بعد این مشکلات.بخدا یکماه نرفتم بیرون.اما اونا رعایت ندارن.

خودشم مشکل ریه داره اما دلم سوخت.چون تعحب کرد وقتی شوهرم گفت من نمیرم.میترسم خخودشون تو.روزهای اینده یهو بیان

قبول دارم گروه زیادی تعطیل کنن میگن روز مزدن.کارگرن. وقتی اونی که کار مهم نداره نره بیرون.رراحت تر ...

آ خه گلم یکی مثل من و شما نرفتیم مسافرت یا بیرون،من که همه جاريها ومادرشوهر اینا رفتن شهرستان.ولی شاهنامه آ خرس ببینیم چی میشه.

2738
آ خه گلم یکی مثل من و شما نرفتیم مسافرت یا بیرون،من که همه جاريها ومادرشوهر اینا رفتن شهرستان.ولی شا ...

اولا عزیزم اینکه نگاه کنیم یکی رفت تو چاه بقیه زنججیر وار برن این بدتر.گاهی یک نفرم غنیمته.حالا اینم نبباشه.وقتی بگی نمیرم بخاطر خودم.چون شرایط ببینی درگیریش ببا کله جهان ببینی اما بی عقلی کنی خودتو نادیده بگیری این وحشتناکه.این دوره چند ماه همه گیج و گنگ هستن نمیدون چطور درمان میشه چه دارویی میخواد.هرکی بره تو.دست پاه جونش تو خطره.ولی با محدود شدنمون تو این دوره شاید فرجی شد.

مثلا چه تغذییه ایی

میوه بویژه مرکبات یا آبمیوه طبیعی  .آب فراوان . قرقره آب نمک .بخور آویشن. غذاهای مقوی . صد عفونی کردن خانه با اسپری گلاب  ،دود کردن اسپند (البته کم).سیاهدانه نیمکوب با عسل .آبلیمو عسل .......

البته تمام این کارها برای پیشگیری هم بسیار خوبه 

💚اللهم العجل الولیک الفرج 💚