2737
2734

ویروس قوی تر شده 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امکانات کمتره تو  ایران ...

من خواهرم دامادمون مامانم  شوهر عمه ام گرفتن خدا رو شکر خوب شدن 

خیلی آویشن  و آب لیمو عسل  و آب نمک به گلو 

و خلاصه اینکه خیلی آبکی میخوردن 

2738
بچه ها خیلی ها بدون علامت هستند و کرونا مثبت یقین داشته باشید بیشتر از سه چهاردرصد نیست بابا

خوب علایم باید نمود پیدا کنند؟

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
پس چی میگن هی منتقل شه ضعیفتر میشه اه هر روز یه دکتر میاد یه چی میگع ‌اعصاب واسمون نمونده😭

والا من ک چیزی ک شنیدم میگم میگن ویروسی ک تو اروپا و ایران اومده از ویروس وهان قوی تره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
بچه ها خیلی ها بدون علامت هستند و کرونا مثبت یقین داشته باشید بیشتر از سه چهاردرصد نیست بابا

خوب بدون علائم بعد چطوری خوب میشیم؟اخرش علائم خودشو نشون نمیده؟

بابا همه راست نمیگن که!

اون پرستاره که میگفت ۱۰۰ نفر جلو من مردن رو دیدی؟

چقدر ملت ترسیدن با اون حرفاش اخر معلوم شد دروغه باز یسری میگن نه الکی میگن دروغه راست گفته!!!

واقعا نمیدونم چرا میخوان حس بد و مردن القا کنن

بابا همه میدونیم که خطرناکه تو رعایت کن بشین خونت دیگه اگه گرفتی تقدیر الهی بوده 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2706