2733
2734
عنوان

شوهرم سال تحویل پیشم نبود

253 بازدید | 16 پست

رفته خونه مادرش از دیشب قرار بود امروز بیاد نیومد 

گفتم کی میای گفت ممکنه پس فردا گفتم حتمی گفت حالا معلوم نیست دو بار بعدش باز پرسیدم الان دعوا کردیم سر همین قضیه خب خطرناکه دیگه منم موندم خونه مادرم البته مامانم طبقه بالا ماست بدم میاد هی تاریخ عوض میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا تنها رفته..

من زنگ زدم تبریک گفتم به پدرشوهر مادرشوهرم..خواهرشوهرم(مجرده) یکی از همکاراش بر اثر کرونا فوت کرده میترسم مامو بزارم خونشون مادرشوهرم گفت نمییاد گفتم اینا شرکار بودن تازه تعطیل شدن ببینیم چی میشه فعلا میترسم درک کرد نمیدونم دیگه،پدرشوهرم سر سنگین حرف زد مهم نیست والا جون بچه ی تو شکمم مهمتره منم دوست نداشتم اینجور شه اما خب کرونا امد دیگه چیکار کنیم.

نهایت من اگر برم میزارم ۹ فروردین که ۱۴ روز امن خواهرشوهرمیگذره ی سر برم

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2728
اره بابا تماس تصویری داشتم باهاشون خیلی وابسته ست

خب چه شوهرت بره چه دوتاتون توام میرفتی‌..

یا حالا ک رفته زنگ نزن من شوهرم کلا بیرونم میره عمرا زنگ نمیزنم گاهی خودش زنگ میزنه میگه چرا اصلا یه خبر نمیگیری😂میگم حسش نیست

2738
چرا تنها رفته.. من زنگ زدم تبریک گفتم به پدرشوهر مادرشوهرم..خواهرشوهرم(مجرده) یکی از همکاراش بر اثر ...

برادرش فوت کرده البته تابستان فوت کرد گفت شب عید تنهان بخاطر کرونا کسی نمیره پیششون تنها نباشن منم دلم سوخت گفتم عب نداره بره فردا یعنی امروز بیاد فهمیدم خانم برادرش و بچه هاش و دو تا از برادرای دیگش با خانوده دارن میرن گفتم نرو دیگه تو خطرناکه گفت مواظبم و این حرفا بعد بقیه بچه هاش تو وات ساپ کلی انتقاد کردن ک نباید میرفتید ممکنه یکیتون ناقل باشه شوهر من گفت نه به ریسکش می ارزه اگه مریض بشیم (اخه احمق زن و بچه داری اگه از کسی بگیری زن و بچه یسالت مشکل براشون پیش میاد) دیگه حرصم گرفت جون ما انگار براش کشکه

من زنگ نزنم اون اصلا عین خیالش نیس متاسفانه 😟

خب نزن بهتره تا دعواتون شه خودتو بگیر ولش کن وقتی رفته چ یه روز چ س روز بیخیال 

خب نزن بهتره تا دعواتون شه خودتو بگیر ولش کن وقتی رفته چ یه روز چ س روز بیخیال 

اره واقعا اصلا نباید نزدیکش بشم پرو شده میخوام فاصله بگیرم ازش 

باورت میشه از سرکار میاد نزدیک 2ساعت با خواهر برادراش تلفنی تو اتاق حرف میزنه من تو پذیرایی تنهام بعد شام هم میخوابه من 5دقه بیشتر باهاش حرف بزنم با کله حرف میزنه و دعوام میکنه

اره واقعا اصلا نباید نزدیکش بشم پرو شده میخوام فاصله بگیرم ازش  باورت میشه از سرکار میاد نزدیک ...

اینکه دوساعت با خواهر برادرش حرف میزنه عجیبه..

اما موقعی ک سرکار میاد سعی کن یه مدتی ساعته چیزی نگی چایی میوه اینا بیار 

بهشم غر غر نکن

مردا کلا اینجورین موقع حرف زدن با خانمشون وقت نمیزارن متاسفانه..

اینکه دوساعت با خواهر برادرش حرف میزنه عجیبه.. اما موقعی ک سرکار میاد سعی کن یه مدتی ساعته چیزی نگی ...

اره خسته شدم دیگه از خودش و خانوادش

چایی و میوه میبرم ولی دخترم اذیت میکنه موقع خوردن میگه برید بیرون ما میریم بیرون شروع میکنه زنگ زدن 

2706