2726
عنوان

ریسک متوسط غربالگریی اول

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 52 پست
من ازاول بارداریی دارم آسپرین میخورم،شماسل فریی دادیدیاغربالگریی دوم؟امیدوارم دکترم زودبرگرده فقط تا ...

من ریسکم بالا بود ۱ به ۲۹۴ بود مجبور شدم سلفری بدم 

شنا با این ریسک میتونی تا غربالگری دوم صبر کنی اون دقیقترع

🔵🔵🔵وزن اولیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ریسکم بالا بود ۱ به ۲۹۴ بود مجبور شدم سلفری بدم  شنا با این ریسک میتونی تا غربالگری دوم صبر ...

اره همین تصمیم رودارم اول غربالگریی دوم روبدم ومنتظرجوابش بمونم ان شاالله که خوب باش

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿
قبل آزمایش که حتمامیرم پیش دکترم تاببینم اون چی میگه ولی همه میگن باید۱۵هفته برم آزمایش دومم روبدم،ا ...

آره ببین دکترت چی میگه.ایشالا که چیزی نیست.دکترها همیشه بدترین حالت ممکن رو به آدم میگن!

2728
آره ببین دکترت چی میگه.ایشالا که چیزی نیست.دکترها همیشه بدترین حالت ممکن رو به آدم میگن!

ان شاالله مرسی عزیزم،اره اصلاام فکرنمیکنم ماچه حالی میشیم وچقدربهمون استرس میدن

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿
قبل آزمایش که حتمامیرم پیش دکترم تاببینم اون چی میگه ولی همه میگن باید۱۵هفته برم آزمایش دومم روبدم،ا ...

عزیزم مشکل نداره مرحله دوم روانجام بده درسته بعد۱۵هفته بایدانجام بدی نی نی مشکل نداره خیالت راحت من که الکی به خودم استرس دادم 😊

واقعااین اعدادگیج کننده هستن والاغربالگریی میدیم تاخیالمون مثلاراحت بشه ولی بیشتراسترس بهمون میدن،من ...

ببین مرحله دوم سندروم داون رواسکرین نگاتیو زده من تواین ۳هفتهکه بگذره برم آزبدم وچندروز بعدکه جواب بیاد شب وروز نداشتم حتی مسئول ازمایشگاه هم بهم گفت استرس نداشته باش من بخاطرسنم که ۳۲سالم بودریسک زده بود😊

عزیزم مشکل نداره مرحله دوم روانجام بده درسته بعد۱۵هفته بایدانجام بدی نی نی مشکل نداره خیالت راحت من ...

الان که یکم مطالعه کردم خیالم راحت شدوبه امیدخداصبرمیکنم تاهفته۱۵برم آزمایش بدم

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿
ببین مرحله دوم سندروم داون رواسکرین نگاتیو زده من تواین ۳هفتهکه بگذره برم آزبدم وچندروز بعدکه جواب ب ...

ممکن منم بخاطرسنم باش۲۹سالمه،والانمیدونم معیارشون چیه که واسه اکثریت ریسک میزنن 

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿
لیلی جون انشاءالله که بچت صحیح و سالمه نگران نباش

مرسی عزیزم ان شاالله دیروزرفتم آزمایش سل فریی دادم یک اردیبهشت جواب میاد،برام دعاکنیدهیچ مشکلی نباش،دیروزرفتم سونوپسرمودیدم ماشاالله بزرگ شده

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿
ای جانم خدا حفظش کنه برات انشاءالله به حق این شب عزیز صحیح و سلامت بغلش کنی

مرسی عزیزم ان شاالله نی نیم صحیح وسالم باش،ان شاالله همه منتظرابه حق این روزعزیزم بزودیی دامنشوسبزبشه

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿
شما چی شدین عزیزم؟ من ۳۱ سالمه ریسکمم زده ۱:۵۵۸فردا غربالگری دوم دارم خیلی استرس دارم

سلام عزیزم من سل فریی دادم وجوابش خوب بودپسرم الان پنج ماهشه😊

شماهم مطمئن باش هیچ مشکلی نداریداین غربالگریی هافقط الکی به آدم استرس میدن

آیهانم مردکوچیک زندگیمه🧿
2706