2726

موردی بگین 

مثلا خود شما تو یه جمع دوستانه یا فامیلی چی باعث میشه یکیو محل ندین؟

چه دلایلی ممکنه داشته باشین

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
من کلا به کسی  محل نمیدم میدونم خیلی اخلاقم بده

دیگران به شما محل میدن؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاطرف خیلی کم حرفه

یا باهاش مشکل دارن

یافکرمیکنن طرف خیلی قیافه میگیره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728
بله،البته تعدادشون خیلی کمه

اذیت نمیشی؟

یاطرف خیلی کم حرفه یا باهاش مشکل دارن یافکرمیکنن طرف خیلی قیافه میگیره

کاش من میدونستم من چه جور آدمیم از نظر اونا...

من کلا به کسی  محل نمیدم میدونم خیلی اخلاقم بده

چرا به کسی محل نمیدی؟

خودت رو بالاتر میدونی یامیخوای دیگران پیشقدم شن واسه همصحبتی؟؟

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
چون ارزش ندارن دیگران  نه اصلا

ازجمعی که هستی لذت ببر وخوش باش

هیچ انسانی کامل نیست...چه بسا دیگران هم همین نظر را درباره شما داشته باشند

من یه جاری دارم با همه یه دور دعوا کرده سر چیزای الکی.بعد جالبه خیلی هم طلبکار احترام دیگران هستن با این اخلاق گوهش.من دیگه جاری آخری بودم ظاهرا میخاست با منم دعوا کنه چنان شوهرم برادرشو سرجاش نشوند که دیگه بعد از اون من هرررررررکاری کنم صداش در نمیاد.وقتی میومد مهمونی جو اون خونه سنگین میشد.الان انقدر اعتماد به نفسش اومده پایین که هییییچ جا نمیره .خودش میدونه جاش هیچ جا نیست.حتی به ندرت میاد خونه مادرشوهرم