2737
2734
عنوان

بچه ها 13 سالگی زوده سبیل برداره ی دختر?

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کدوم روش کمترین دردو داره?

من‌که بند انداختم  اگه بکی‌باشه که‌تند تند بندازه صورتش داغ میشه نمیفهمه 

حال من حال اسیرست که هنگام فرار یادش افتاد کسی منتظرش نیست نرفت...  
2731

سبیلاش زیاد تو چشمه؟

من خودم بور بودم و سبیلام کم بود اصن تو چشم نبود مامانم میگفت نزن بعدا به مرور زیاد میشه ولي خب دوست داشتم رفتم تو همون ١٤سالگي زدم دخترايي يادمه ميومدن١١/١٢ ساله 

البته الانم كم ميزنم چون زياد ك بزني واقعا زياد ميشه🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

سبیلاش زیاد تو چشمه؟ من خودم بور بودم و سبیلام کم بود اصن تو چشم نبود مامانم میگفت نزن بعدا به ...

دیشب لج کرد با ما رفت با قیچی زد

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...

نه زود نیست اجازه بدید به دختراتون این کار طبیعی رو در صورتیکه دوست دارن انجام بدن...من نمیفهمم کی گفته اصلاح صورت یه کار زشته و عیبیه.

دوست دارید بچتونو با اون سیبیل مسخره کنن؟ شخصیتش خورد بشه خوبه؟

امیدوارم به اینده  
2738
نه زود نیست اجازه بدید به دختراتون این کار طبیعی رو در صورتیکه دوست دارن انجام بدن...من نمیفهمم کی گ ...

گلم من ک میگم خودمم موافقم بزنه لطفا تاپیکو بخونین

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
گلم من ک میگم خودمم موافقم بزنه لطفا تاپیکو بخونین

ببخشید من یاد دوران خودمون افتادم قاطی کردم😉😂

مامان من از ۱۱ سالگی خودش این کار برام انجام میداد ولی دوستایی داشتم که تا دبیرستان حق اینکار رو نداشتن

امیدوارم به اینده