2726

خواهرم کلاس هفتمه گیییییییر داده ک باید وردارم . 

خودمم مخالف نیستم مامانم نمیزاره میگه چ خبره زوده دردت میگیره....واقعا خواهرم حق دآره سبیلاشم سیاهه احتمالا مسخرش کردن ...

حالااگه راضی شد چ راهی بهتره برا ورداشتنش?

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ن منم ۱۳سالم بود ورداشتم

با چی برداشتین?

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...

وای عزیزم ما هفتم اپلاسیون کل بدن انجام دادم ی سبیل چیه آخه🙄🙄بند بندازه خودت مخ مامانتو بزن

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
دردو که باید تحمل کنه مجبوره

کدوم روش کمترین دردو داره?

چرا بد باشه نظافته دگ 

نمیدونم والا میگه زوده...

2706