2703
2553
واسه چی نتیجه گرفتین

من از عمل بینی خیلی میترسیدم و اصلا قصد نداشتم بعد رفتم واسه بینی گوش دادم ۲ ۳ ماه بعدش خودمو با دماغ عملی دیدم😂😂

یکیم واسه زیبایی گوش میدم کلا همه چی داره که حس میکنم فرم صورتم بهتر شده و مژه هام به وضوح پر شده البته نامرتب گوش میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فایلشو خریدی؟یا از کانال دانلود کردی

کانال

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2714

فایلهای تخصصی سابلیمینال بیوکنزی مراقبه مانترابینورال مدیتیشن خودهیپنوتیزم هیپنوتیزم

کاربرددر:زیبایی،درمان،سلامتی،جوانی،آرامش، انگیزه،ثروت،موفقیت،عشق،هوش،حافظه،تمرکز،

ازدواج،رفع افسردگی وکسب‌شادی ونشاط

مطلب اول کانال

https://t.me/SUBLIMINAL_BIOKINESIS/31

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
من از عمل بینی خیلی میترسیدم و اصلا قصد نداشتم بعد رفتم واسه بینی گوش دادم ۲ ۳ ماه بعدش خودمو با دما ...

اون سابی که واسه بینی گوش کردی رو داری واسه من بفرستی؟؟ شدیدا احتیاج دارم و نمیتونم به هر سابی اعتماد کنم

ببین عزیزم  اول که باید مطمئن باشی چون بعضی ها با استفاده از چن تا موسیقی در هم یه سابلیمینال ...

با قانون جذب میشه مثلا پوست رو عالی کرد یا ضعف چشم رو از بین برد؟

عوض شدم!!آدمی دیگر شده ام با کوله باری از تجربه...                با زخم هایی عمیق..با شکست هایی پر درد...                         دیگر هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند آسان مرا مال خود کند...     دیریست از خداحافظی ها غمگین نمیشوم.. ‌                             به کسی تکیه نمیکنم و از کسی انتظار محبت ندارم...                  خودم بوسه میزنم بر دستانم،سر به زانوهایم میگذارم و خودم سنگ صبور خودم میشوم....                                                    حس خوبیست..‌.!!                                                                اینکه خودت همه کَسِ دنیای خودت باشی.....!!!
@ghanounejaazb

من تو این کانال برای جذب زندگی لوکس گوش دادم عصابم بهم ریخت 😐چرا؟

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
با قانون جذب میشه مثلا پوست رو عالی کرد یا ضعف چشم رو از بین برد؟

بلههههه 

البته که میشه 

من خودم مشکل پوستی داشتم

تمام بدنم دونه داشت و کلی هم جاش مونده 

الان از بین رفته 

موهام وز بودن الان فر قشنگه 

واقعا خداروشکر میکنم 

و البته بعد خوندن کتاب چهار اتر فلورانس فهمیدم ریشه تمام امراض روح ماست 

من روحمو درمان کردم 

البته که میشه 

خیلی هم راحته ❤️😁😻

عیدتونم مبارک 😁❤️