2726

من دارم انجام میدم شنیدم خوبه

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من یه چن روز این کارو انجام دادم 

یه جورایی مثه این میمونه ک ذهن رو با عبارات مثبت بمبارون میکنه 

من خودم اون موقع به شدت حس میکردم ک پوستم روشنه 

اما خب دائمی نبود 

به نظر من از تجسم استفاده کنید 

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند
من یه چن روز این کارو انجام دادم  یه جورایی مثه این میمونه ک ذهن رو با عبارات مثبت بمبارون میک ...

عزیزم من واسه روشن شدن کشاله رانم میخوام

رنگ پوست خودم روشنه.

یکی تو کانال پیدا کردم نوشته جوانسازی واژن.به نظرت همونو استفاده کنم؟

اگه نه کانالی چیزی داری که واسع روشن شدن داشته باشع

نی 
عزیزم من واسه روشن شدن کشاله رانم میخوام رنگ پوست خودم روشنه. یکی تو کانال پیدا کردم نوشته جوانساز ...

ببین عزیزم 

اول که باید مطمئن باشی چون بعضی ها با استفاده از چن تا موسیقی در هم یه سابلیمینال میسازن ک خیلی خیلی برا مغز مضره 

و من و دوستانم یک بار از یه خانم ک خیلی مطلع بودن پرسیدیم 

گفتن ک اثر دائمی نداره 

به جاش از قانون جذب استفاده کنید 

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند
واسه چه کاری انجام میدین شما؟

سفیدی پوست

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2706