2733
2739
عنوان

اتومو راهنماییم کنین چه مارکی

60 بازدید | 7 پست

بچه هانموهام فر وزه... میخام اتومو بخرم ازدیجی کالا... چ مارکی بگیرم قیمتشم از ۱۵۰ببشترنباشه دلم میخاد موهام صاف صاف شه

یک روز خوب می آید❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نظراتو بخون تو همون سایت 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

اتو زیاد اونجوری ک بخوای شلاقی بشه تاثیر نداره چون هم اب موهاتو میگیره و بدتر خشک میشه موهات و شکننده هم ریزش مو پیدا میکنی اگه بخوای هر روز بکشی 

اگه میتونی کراتیینه کن ک خب پولش زیاده😑

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

من فلیپس دارم خیلی خوبه

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
2738