2410
2553

آدمهای حسود :

انتقاد همراه با انرژی منفی دارند

تملق در حضور

بى شرمى در نظر و گفتار

آنها از سرگرم شدن شما در جمع بیزارند

کوتاهى در تعریف

حسادت هنگام خوشحالی شما

افراد حسود توانایی رها کردن شما را دارند

آنها ممکن است سعی کنند به شما آسیب برسانند

افراد حسود بر بهبودی خویش تمرکز نمی‌کنند

شماتت در مصیبت

ناراحتى از خوشى دیگران

آن ها سعی خواهند کرد حرف خود را به کرسی بنشانند.

آن ها از شما متنفر هستند و این تنفر را به وضوح نشان می دهند

سخن چینى

افراد حسود از شما درخواست راهنمایی نمی‌کنند

زود پذیرفتن بدگویى

شدت انتقام

ناراحتی از رسیدن نعمت به دیگری،بدون نشان دادن عکس العمل

غیبت و عیب جویی.

دشمنی،عداوت و کارشکنی

بی مهری یا قطع رابطه از شخص،و مخفی کردن صفات برجسته او به طوری‌که حتی نمی‌خواهد سخنی از او بشنود

شایعه سازی یکی از قوی ترین نشانه های حسادت است

برای هر اتفاق خوب و پیشرفتی ,به شما تبریک نمی گوید

افراد حسود ممکن است سعی کنند به شما آسیب برسانند

وارونه نشان دادن واقعیت

در دسترس نبودن

افراد حسود مرتب از شما انتقاد می کنند

افراد حسود ذهن شما را درگیر می کنند

هیچ جا در هیچ موردی به شما کمک نمی کنند

افراد حسود سعی می‌کنند سر از کار دیگران درآورند

واهمه ای از دروغ پردازی ندارند

آن ها شما را پایین می آورند

تظاهر به مظلوم بودن می کنند

به سختی می تواند همراه شما باشد

همیشه نظرات منفی در شبکه های اجتماعی دارند

زمانی که شما ناراحت هستید، او احساس خوبی دارد

هنگامی که می شنود نعمتی به دیگری رسیده است، غمگین و ناراحت می شود، هر چند آثاری از خود بروز ندهد
 حضرت محمد (ص) میفرمایند: از آدم های حسود دوری کنید تا بسی آرامش داشته باشید و خوشبخت باشید.😃🌹🌹🌹🙏

.

🙂

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
تاحالا باادمهای حسود مواجه شدید؟

آره 🙂

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند
رفتارتون باهاش چحوری بوده

بی محلی، 

بیشتر همون کار انجام می دم تا از حسادت بمیرن😊

حالا دوباره یکی میاد میگه همتون حسودین بیخودی فاز مثبت برندارین 😐😐😐😐😐 من انگست شمار شده غبطه بخورم اما حسادت نمیکنم به کسی نمیدونم چرا برا بعضیا عجیبه که کسی رو خودش کار کرده باشه که حسادت نکنه 😐😐😐

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706