2726
عنوان

چهار روزه با شوهرم قهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 23 پست
یسری مردا بزرگ نمیشن تو چهل سالگی هم در مقابله فهمیدن مقاومت دارن میفهممت عزیزم خدا بهت صبر بده واقع ...

صبرم تموم شده بخدا دیگه انقد حرص خوردم چهار ساله ازدواج مردم همون چهل و هشت كیلویی ك بودم موندم .صورتم مثل مرده ها شده از خودم از اینكه اخلاقم عوض شده عصبی شدم . اینكه خونوادم دركم نمیكنن و كمكم نمیكنن بدم میاد

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیاد که ی مساله رو تکرار کنی عادی و بی اثر میشه وقتی میشینید  مث ی بچه نصیحتش میکنید چه توقعی ...

الان دیگه من ول كردم كلا. خیلی خسته شدم واقعا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بخاط همه چیز طلاق نمیگیرن که برین پیش مشاور دوست من به خاطر یه سری مسائل مزخرف طلاق گرفت بعد رفت با یکی دیگه ازدواج کرد اون هزار برابر بدتر بود نمیشه که یه آدم عاری از ۶رگونا اشتباه و خطا باشه هنر زندگی کردن اینه که یکی رو با تفاوت هاش بپذیری نقاط مثبت همسرت رو همیشه یادآوری کن من هر وقت تو زندگی با شوهرم به مشکل میخورم با خودم هم تکرار میکنم

هرزه نیست...معتاد نیست.....دست بزن نداره....فحاش نیست...به خانوادم بی احترامی نمیکنه...خسیس نیست...واسه بهتر شدن وضع زندگیمون همیشه تلاش میکنه....و هزار تا حسن دیگه طلاق فقط برای کسانی مناسبه که به نقطه ی پرتگاه میرسن و چاره دیگه ای ندارن آخرین گزینه اس

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
2728
بخاط همه چیز طلاق نمیگیرن که برین پیش مشاور دوست من به خاطر یه سری مسائل مزخرف طلاق گرفت بعد رفت با ...

میدونی من انقدر تو این چهارسال حرص و جوش خوردم الان كه دیدم بازم همون كاریو كرده كه هزاران لار در موردش حرف زدیم ازش ناامید شدم.حس كردم همش پوچ بوده. اصلا من مهم نبودم براش. این حسا اومد سراغم .ادم معمولی نیست ك بگذرم .همسرمه. باید به چیزایی كه بارها درموردش بحث كردیم و منو ناراحت كرده احارام بذاره ن اینكه هر دفعه بهش بگم اونم الكی بگه باشه دیگه نمیكنم. همه حرفاش الكیه. من دیگه بریدم از ایندمون خیلی بچس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی باید رها کرد تا به نتیجه مثبت رسید امتحان کردم جواب میده

دلم میخواد برم یه جا ك هیشكی نباشه دورم. تنها باشم فقط لااقل یه روز از دستش حرص نخوردم. روزم خراب نشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم میخواد برم یه جا ك هیشكی نباشه دورم. تنها باشم فقط لااقل یه روز از دستش حرص نخوردم. روزم خراب نش ...

خدا به دلت ارامش بده عزیزم

درست میشه انشالله

یکم فاصله بگیر لزش و ی مدت خودتو بزن به ندیدن

ی فرصت نفس کشیدن برای هردوتونه تا بتونید بهتر تمرکز و فکر کنید

میدونی من انقدر تو این چهارسال حرص و جوش خوردم الان كه دیدم بازم همون كاریو كرده كه هزاران لار در مو ...

فقط یه بار بهش یه حرف رو تذکر بده وقتی ۲بار تکرار کنی حرفت از ارزش میفته یه مدت بیخیال باش اصلا نگو چی میخوای یا نمیخوای نگو اینکارو بکن یا نکن بذار خودش بیاد به پر و بالت بپیچه واسه شوهرت مادر نباش همسر باش تذکر زیاد دادن کار ماماناس نه همسرا

من یه بار از شوهرم پنیر خواستم دیدم نخرید گفتم پس چی شد گفتم عصر میخرم دیگه ولی بازم نخرید منم دیگه چیزی نگفتم فردا که بیدار شد گفت وای پنیر نخریدم منم اصلا نه اصلا حرفی گفتم نه چیزی خودش باید متوجه اشتباهاتش بشه اگه تو دم به ساعت اشتباهاتش رو بهش گوشزد کنی فرصت تغییر رو ازش میگیری

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی