2737
2734
عنوان

تاپیک ترک غیبت. نه به مرده خواری

| مشاهده متن کامل بحث + 12153 بازدید | 1238 پست

یه سوال داشتم.اگر کسی در مورد اشخاص معروف مثل بازیگران و افراد سیاسی و...افشاگری کنه و حقایقی رو بیان کنه...عکس و فیلم منتشر کنه...دیدن وشنیدنش برای ما مجاز هست یا خیر

بعضی از کارهای اون اشخاص علنا انجام شده و بعضی پنهانی...از طرفی به طور قطع نمیتوان گفت این مطالب واقعیه یا نه...

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.

سلام دوستم😍

امروز هم خداروشکر غیبت نکر‌دم دعای فرج رو خوندم ذکر استغفار رو‌هم گفتم❤️

یه سوال هم دارم گلم میگم وقتی دوستم در مورد یه رفتار شوهرش به من میگه و از من کمک میخواد یا با من مشورت میکنه ازم نظر میخواد که مشکلشو با شوهرش چجوری حل کنه و من گوش میدم و بهش میگم چیکار کنه اینم غیبته؟؟!

میشه یه صلوات مهمونم کنین❤️🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم امروز دو مورد پیش اومد غیبت کنم ولی حرفم رو خوردم ولی غیبت ذهنی کردم ای کاش دوستان برای این نشخوارهای ذهنی راهی پیدا می کردیم.خیلی منو اذیت می کنه  .راستی یک سوال شرح ما وقع یعنی یک اتفاقی افتاده بدون تفسیر یا کم و زیاد برای کسی تعریف کنیم غیبت میشه؟ذکر روز و دعای فرج را هم خوندم .التماس دعا دوستان عیدتون هم مبارک

سلام.عید همگی مبارک😍ان شاالله از امام زمان عیدی بگیریم همگی😍

امروز رعایت شدهمراه با ذکر و دعای فرج😍😍

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.

سلام فاطمه جان میشه منو تو اون تاپیک تک کنی نمیتونم پیداش کنم

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
2738

سلام خانمی من دیروزوقت نکردم بیام تاپیک ولی غیبتم نکردم دعای فرجم خوندم‌ یه کسی هم خواست برام یه جریانی که اتفاق افتاده بودروتوضیح بده هرچندراست میگفت ولی خب غیبت بوداینقدبه بهونه های مختلف پاشدم ونشستم که رشته کلام ازدست بیچاره رفت😐

سلام عزیزم امروز دو مورد پیش اومد غیبت کنم ولی حرفم رو خوردم ولی غیبت ذهنی کردم ای کاش دوستان برای ا ...

سلام گلم.. روش من برای غیبت ذهنی.. اون لحظه رو که دارم نشخوار ذهنی انجام میدم سریع تغیر میدم اگه ساکتم فورا باکسی حرف دیگه میزنم مثلا دارم ظرف میشورم به رفتار بد بقیه فکر میکنم واینکه چجور جواب بدم والی آخر.. سریع دخترمو صدا میکنم یا میرم بیرون از آشپزخونه و کار دیگه که در لحظه ذهنمو عوض کنه انجام میدم.. امتحان کن ایشالله موفق بشی.. 

عزیزم تسلیت میگم خدا رحمتشون کنه و به شما صبر بده😔

سلام گلم.. من غیبت نکردم ولی یه خانمی بخاطر دعوای بچه ها همیشه میاد دعوا. جوابشو نمیدم اصلا از خونه بیرون نمیام.. زنگ زدم دوستم اسم این خانمه رو نگفتم فقط خواستم بگه چکار کنم در برخورد با این خانم.. این غیبتش بوده؟ اصلا قصدم بد گفتن خانمه نبود 

اگه غیبت نکنیم ک میپوسیم دیگه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706