1711
1707

خانوما هم میتونن شرکت کنن

اگه برید خواستگاری یه دختری و جواب رد بشنوید (خواستگاری سنتی بوده باشه، و شما  دخترخانومو پسندیده باشید)

بهتون بر میخوره از جواب رد؟

عصبانی میشید؟ از اون دختر بدتون میاد؟ فکر میکنید بهتون توهین شده؟؟؟

من همش فکر میکنم خواستگارم که ردش کردم خیلی ناراحت و عصبانیه و پیش خودش میگه اون که میخاست رد کنه ،چرا گذاشت بیایم ....

ببخشید میدونم دچار خود دگیری مزمن شدم

خدایا ممنون بابت اتفاقات خوبی که تو راهن💗

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1713

نه 

چیزی که زیاده دختره😂

......فقط دخترا نمیدونن که با توجه به وضع اقتصادی بد و بیکاری پسران، نباید پسرارو بی دلیل رد کنن ..

من از روئیدن خار بر سر دیوار دانستم  که ناکس ؛ کس نمی گردد از این بالا نشینی ها......... من از افتادن سوسن به روی خاک دانستم  که کس ؛  ناکس نمی گردد از این افتان و خیزان ها

آقایون منم یه سوال دارم.چی میشه که یه مرد کلی بهت گیر میده و کلی با حرفاش و اداهاش جلوی بقیه نازتو میخره.بعد که کار میرسه به آشنایی بعد یه جلسه ولت میکنه میره هیچیییی هم نمیگه دیگه؟؟؟اقا علتش چیه.تازه پیامم ک میدی کلی عشقولانس باهات ولی نمیخوادت دیگه و یهو بدون توضیح پشیمون میشه

نکنین اینکارو تروخدا.اگه میخواین برین بگین علتشو

این جا کسی است پنهان همچون خیال در دل...
نه  چیزی که زیاده دختره😂 ......فقط دخترا نمیدونن که با توجه به وضع اقتصادی بد و بیکاری پس ...

همچین بی دلیلم نبود اما برای اینکه ناراحت نشه بهش گفتم شما ایرادی ندارید ، من قصد ازدواج ندارم، حالا قصد ازدواجم داشتما😅

1710
آقایون منم یه سوال دارم.چی میشه که یه مرد کلی بهت گیر میده و کلی با حرفاش و اداهاش جلوی بقیه نازتو م ...

اون قطعا یه دلیلی داره ، ولی روش نمیشه بهت بگه،

لابد فکر کرده درحدش نیستی

ببخشید البته، میدونم ناراحت کنندس😔

همچین بی دلیلم نبود اما برای اینکه ناراحت نشه بهش گفتم شما ایرادی ندارید ، من قصد ازدواج ندارم، حالا ...

عالی .....جوابتون منطقی بوده🙏🙏

من از روئیدن خار بر سر دیوار دانستم  که ناکس ؛ کس نمی گردد از این بالا نشینی ها......... من از افتادن سوسن به روی خاک دانستم  که کس ؛  ناکس نمی گردد از این افتان و خیزان ها
اون قطعا یه دلیلی داره ، ولی روش نمیشه بهت بگه، لابد فکر کرده درحدش نیستی ببخشید البته، میدونم نار ...

خب غلط کرده سه ماه جلو عالم و ادم و همه ادای عاشقارو دراورده🤦زودتر ب فکر اینجاش میوفتاد

این جا کسی است پنهان همچون خیال در دل...
خب غلط کرده سه ماه جلو عالم و ادم و همه ادای عاشقارو دراورده🤦زودتر ب فکر اینجاش میوفتاد

هعی، چی بگم عزیزم،

ایشالا خدا یکی بهترشو برات بفرسته

بگی همون بهتر که قبلی نشد

1436
ممنون از کسایی که جواب دادن🌹

سلام عزیزم خوبی؟

چند وقت پیش یه تاپیک زیبایی بود بعد شما تو اون گفتی یه دختریو میبینی تقریبا 17 18 ساله که انگار زیباترین دختر دنیاست و خیلی قشنگه...همونجام ازتون پرسیدم اما فک کنم ترکید..منم که حسااابی کنجکاو میشه برام توصیفش کنی بگی دقیقا چه شکلی بوده!😄😄ممنون گلی

💖💖💖💖💖💖
سلام عزیزم خوبی؟ چند وقت پیش یه تاپیک زیبایی بود بعد شما تو اون گفتی یه دختریو میبینی تقریبا 17 18 ...

وای ، یادته از اون موقع؟😅، حالا انقدر فکرتو درگیر نکن، مهم سیرت زیباست نه صورت زیبا😅

ولی  پوستش سفید بود ،صورتش گرد بود،گونه دار بود ،چشماش درشت و مژه هاش فوق العاده خوش حالت بود، بعد یه لبخند شیرینی داشت، کلن بیبی فیس و شیرین بود،به دل مینشست،پوستش هم خیلییی خوب بود، یدونه جوشم نداشت

ولی ذهنتو درگیرش نکن، مهم اینه آدم به چشم خودش و شوهرش قشنگ بیاد، من یه زندایی دارم اصلا قیافش خوب نیس، ولی داییم همچین با عشق نگاش میکنه ها،...

آدم شانس داشته باشه،قیافه چیه😅

سلام عزیزم خوبی؟ چند وقت پیش یه تاپیک زیبایی بود بعد شما تو اون گفتی یه دختریو میبینی تقریبا 17 18 ...

یچیزم بگم ،من قیافه هایی مثل هانده ارچل رو خیلی دوست دارم و به دلم میشینه، قیافه های ملوس و شیرین،اینم یه شباهتی داشت به اون تقریبن ...

1712