2726
عنوان

داستان زندگی من...خیلی دلم گرفته😞 شما بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 36 پست

تا دیروز هی میگفت چرا همش تو خونه نشستینو پسمرمو افسرده کردی و... من سر این مریصیه دوست ندارم برم بیرون به شوهرم گفتم خسته شدم فردا یعنی همون دیروز ببرش دیگه چون چهارشنبه سوریم بود مطمئن بودم خودشم دووم نمیاره چون خیلی پی خوش گذرونیه

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍
تا دیروز هی میگفت چرا همش تو خونه نشستینو پسمرمو افسرده کردی و... من سر این مریصیه دوست ندارم برم بی ...

بگرد براش یه شوهر پایه پیدا کن...

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا دیروز هی میگفت چرا همش تو خونه نشستینو پسمرمو افسرده کردی و... من سر این مریصیه دوست ندارم برم بی ...

مث مادرشوهرمن تو خونه بندنمیشه میگیم کروناهست میگ دروغ همچین ویروسی نیس هرجا هم میره مجهزبادستکش و ماسک 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

خدایا!من یاغی نیستم✋
به من و شوهرم خیلی ظلم کرد ولی باز شوهرم جونشو براش میده... خیلی افراطیه... این هفته از شنبه اومد خو ...

هیچی نگفتی که این شده دیگه.... نمیدونم چرا فکر میکنین از حقتون کوتاه بیاین عزیزمیشین. به پدرتون بی احترامی کرد باید باهاش برخورد میکردی یاد بگیره خانواده هرکس براش عزیزه

2728
به من و شوهرم خیلی ظلم کرد ولی باز شوهرم جونشو براش میده... خیلی افراطیه... این هفته از شنبه اومد خو ...

واقعا ب پدرت بی احترامی شده وتو باز ب خونواده شوهر احترام میزاری.نیکی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند.

رابطه من و شوهرمم بد نیس ولی هر وقت این میخواد بیاد بعدش جنگه چون من ازش خوشم نمیاد شوهرمم همش ور دلشه و دورشو میگیره و من حرص میخورم..‌ خلاصه دیروز بردش خونه یکی دیگه که بساط چهارشنبه سوری دارن و ما هم نشستیم تو خونه ولی شوهرم از وقتی اومد دیگه به من محل نذاشت و سر همین قضیه دعوامون شد... بازم با این وجود دیشب دورشو گرفتمو باهام آشتی کردیم ولی انقدر کینه ایه و عقده ایه و عاشق مامانشه که سر اینکه من گفتم خسته شدم ببرش ازم کینه به دلشه و صبح یهو گفت ازت متنفرم و باز جنگ شد.... و انقدر پست فطرته که به حال مرگ کتکم زد😞 منم از خونه زدم بیرون... رفتم تو خیابون گشتم با ماشین و اشک ریختم ولی نتونستم برم خونه مامانم قهر... واقعا سختمه با وجودی که خیلی خوبن... حالا اگه شما بودید جیکار میکردید؟؟

الان اومدم تو اتاق در رو قفل کردم شاید فردا بیاد به غلط کردن بیفته ولی چا فایده... همه بدنم درد میکنه... ازش متنفرم.. به نظرتون باید میرفتم قهر؟؟؟خیلی بد کتکم زد و فحشای زشت داد

الان اومدم تو اتاق در رو قفل کردم شاید فردا بیاد به غلط کردن بیفته ولی چا فایده... همه بدنم درد میکن ...

اگه خانوادت می تونن باهاش برخورد جدی داشته باشن با اونا در میون بذار.

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
والا با این تعاریفی که از خودت کردی الان میری خونه منت شوهرتو میکشی تا آشتی کنه .

نه اصلا اینجور نیستم ولی جواب کارشو باید ببینه همیشه همه بلایی سرم میاره بعد میاد منت کشی الان چیکار کنم نمیدونم واقعا

تقصیر داداش پستمه اون گفت جا نداریم اینم اینکارو کرد

تو هنوزقبول نکردی شوهرت کار زشتی کرده.من با برادرت کاری ندارم ولی شوهرت خیلی کار زشتی کرده که باباتونو راه تداده. به نظرم از اون خانمایی هستی که خیلی از کارای شوهرش دفاع میکنه .... همونجا شما هم باید پیاده میشدی .

الانم اگه خانوادت خوبن برو خونه پدرت .به چه حقی دست روت بلند میکنه؟ یکم برای خودت ارزش قائل شو وگرنه کار همیشگیش میشه.

اره باید می‌رفتی قهر اون مادرشه قبول ولی تو که بی احترامی نکردی بهش اینجوری برخورد کنه من شدیدا مخالف توهین عروس به مادر شوهرم منم خودم یه عروسم ولی از موضوع بدم میاد عروس بین پسرشون مادرش جدایی بندازه ولی اینکه تو بی احترامی نکردی زدتت باید می‌رفتی تا بفهمه مرتیکه یابو

2706