2703
2553

۵ ساله ازدواج کردم.. قبل از ازدواج و حتی بعدش همیشه از مادرشوهرم زجر کشیدم... همیشه باعث اختلاف من و شوهرم شده... ازش متنفرم... خیلی خیلی خیلی بهم بی احترامی کرده فحش داده ولی خدا شاهده هیچوقت جوابشو ندادم.. خلاصه اینکه اصلا دل خوشی ازش ندارم.... تا اینکه پارسال پدر شوهرم که آه در بساط نداشت مرد

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بچکون گلم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

شوهر منم بیکاره... یه روز داره یا روز نداره... خودم سرکارم هیچوقت باهاش تو و منی قبلنا نداشتم الانم همینم ولی دیگه خسته شدم.. مدرشوهرم که فوت شد اجاره خونشون افتاد رو دست ۲ تا بچش.. با این نداری ماهی ۴۰۰ باید بدیم برا اجارش با این وجود حتی یک هفته تو خونش نمونده حتی یه هفته... همش خونه این و اونه   خونه ما خیلی کمتر میاد

2714
سکتش بده از دستش راحت شی

دستت درد نکنه .واقعا راهکار خوبی بود😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
سکتش بده از دستش راحت شی

😳😳😳😳

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

به من و شوهرم خیلی ظلم کرد ولی باز شوهرم جونشو براش میده... خیلی افراطیه... این هفته از شنبه اومد خونمون موند تا سه شنبه... با این وضعیت کرونا... اینم که هر روز یه جاست... باز احترامش گذاشتم و شوهر بیکا  منم کنارش جم نمیخوره مثل کلفت باید جلوش میذاشتم و برمیداشتم بازم احترامشو گذاشتم..در صورتی که بچه ها شوهرم هیچ احترامی برا خونواده من قائل نیست... تو یه مسافرت بابامو تو ماشینش راه نداد به این بهونه که وظیفه پسرشه نه من.... همون روز خیلی اشک ریختم... ولی بازم مامانش که اومد احترامشو گذاشتم

به من و شوهرم خیلی ظلم کرد ولی باز شوهرم جونشو براش میده... خیلی افراطیه... این هفته از شنبه اومد خو ...

وقتی به بابات بی احترامی کرده هیچی نگفتی واقعاکه

خدایاشکررررت منم مادرشدم😍😍🤲
2706