2726
چرا لینک تاپیک و واسش نمیفرستی؟

فرستادم بابا

میگه نمیشه

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4080718/گل-خانوما

من فرستادم‌براش 

میگه آبی نمیشه

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2728
زهرا جونم بگو ما رو سرچ کنه یا منو یا عنوان تاپیکو 

گفتم بهش میگه اصلا نمیتونم پیداتون کنم

تاپیک زدم ولی هیچکسونمیتونم تگ کنم 

بدویییین بیاین😀😀😀

سرزده بیاین

@نیکتا16    

عزیزم پرسیدم گفتن که دبستان دکتر یوسفی تو این محدوده مدرسه خوبیه ولی دولتیه فکر کنم گفت سمت پیامه اگر اشتباه نکنم 

قرار شد بیشتر سرچ کنن برا مدارس غیردولتی 

خبر داد بهت میگم قشنگم

من از آن روز که در بند توام ، آزادم 😍
فرستادم بابا میگه نمیشه

زهراجون بگو تو نت سرچ کنه گل خانوما

گاهی برای خودت پزشک باش     کمی قرص خنده تجویز کن    هرشش ساعت یکبار     حتما که نباید مدرک و مطب داشته باشی!     خودت     نسخه‌ای بنویس با خط خوش       روحت را درمان کن❤

سلااام عشقا🥰

گاهی برای خودت پزشک باش     کمی قرص خنده تجویز کن    هرشش ساعت یکبار     حتما که نباید مدرک و مطب داشته باشی!     خودت     نسخه‌ای بنویس با خط خوش       روحت را درمان کن❤
@نیکتا16     عزیزم پرسیدم گفتن که دبستان دکتر یوسفی تو این محدوده مدرسه خوبیه ولی دولتیه ...

سمیراجون قربونت برم 

مدرسشو دیدم تو مالک اشتره تا خونم دو قدمه اتفاقا 

رفتم اونجا فرم هم پر کردم راحت ثبت نامش میکنن

یه مدرسه هم تو فلسطین رفتم حسینیان اونو خیلی خودم تعریفشو شنیدم که اونجام فرم پر کردم گفتن خبرت میکنیم 

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
جووووون داداشم اومد

جووووونم به زنداداشم😎😎

سلام بر تو ای چشم آهویی  زیبا رو  دل انگیز  انرژی مثبت  خوبن شکر  از س ...

خدا واست هزار سالشون کنه 

قربونشون بشم الهی💋❤️💋❤️💋❤️

من مسائل جزئی رو نادیده میگیرم، از نظر من همه مسائل جزئی هستند. 
سلام.عیدتون مبارک خشکلا

سلام میعادجون خوبی؟

عید شماهم مبارک🥰

خواستم بگم کوچ کردیم رفتیم تاپیک زهراجون😉

2706