1735
1714
زهرا جونم بگو ما رو سرچ کنه یا منو یا عنوان تاپیکو 

گفتم بهش میگه اصلا نمیتونم پیداتون کنم

زندگی میگفت                                                           از هرچیزی مقداری ب جا می ماند             ‌ ‌‌‌                مقداری قهوه درشیشه                                               چند سیگار درپاکت                                                  وکمی درد در آدمی!!

تاپیک زدم ولی هیچکسونمیتونم تگ کنم 

بدویییین بیاین😀😀😀

سرزده بیاین

زندگی میگفت                                                           از هرچیزی مقداری ب جا می ماند             ‌ ‌‌‌                مقداری قهوه درشیشه                                               چند سیگار درپاکت                                                  وکمی درد در آدمی!!

@نیکتا16    

عزیزم پرسیدم گفتن که دبستان دکتر یوسفی تو این محدوده مدرسه خوبیه ولی دولتیه فکر کنم گفت سمت پیامه اگر اشتباه نکنم 

قرار شد بیشتر سرچ کنن برا مدارس غیردولتی 

خبر داد بهت میگم قشنگم

من از آن روز که در بند توام ، آزادم 😍

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

فرستادم بابا میگه نمیشه

زهراجون بگو تو نت سرچ کنه گل خانوما

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی نگفته، نطلبیده، قرعه به نام تو می‌شود...             باردار نیستم.. قراره خودم متولد بشم😊
1718
@نیکتا16     عزیزم پرسیدم گفتن که دبستان دکتر یوسفی تو این محدوده مدرسه خوبیه ولی دولتیه ...

سمیراجون قربونت برم 

مدرسشو دیدم تو مالک اشتره تا خونم دو قدمه اتفاقا 

رفتم اونجا فرم هم پر کردم راحت ثبت نامش میکنن

یه مدرسه هم تو فلسطین رفتم حسینیان اونو خیلی خودم تعریفشو شنیدم که اونجام فرم پر کردم گفتن خبرت میکنیم 

تو زندگی خیلیامون یکی هست که تا میتونسته دلمونو شکونده... ولی اگر یه روز بیخ گوشت بی هوا بگه دوست دارم برمیگردی بهش میگی "من بیشتر"... 
جووووون داداشم اومد

جووووونم به زنداداشم😎😎

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی نگفته، نطلبیده، قرعه به نام تو می‌شود...             باردار نیستم.. قراره خودم متولد بشم😊
سلام بر تو ای چشم آهویی  زیبا رو  دل انگیز  انرژی مثبت  خوبن شکر  از س ...

خدا واست هزار سالشون کنه 

قربونشون بشم الهی💋❤️💋❤️💋❤️

من مسائل جزئی رو نادیده میگیرم، از نظر من همه مسائل جزئی هستند. 
1760
سلام.عیدتون مبارک خشکلا

سلام میعادجون خوبی؟

عید شماهم مبارک🥰

خواستم بگم کوچ کردیم رفتیم تاپیک زهراجون😉

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام میعادجون خوبی؟ عید شماهم مبارک🥰 خواستم بگم کوچ کردیم رفتیم تاپیک زهراجون😉

تگم کنید عزیزم

مامان امین هستم اشتباهی کاربریم یه چیز دیگه نوشته شد.....وزن اول86.500وزن فعلی 79.200😹 هدف اول77هدف دوم67هدف سوم57......تاپیک لاغری خانومای85کیلویی🏃
1665