2737
2734
عنوان

باردارم و نفس تنگی گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1813 بازدید | 23 پست
من تنگی نفس می گرفتم ولی ماهای آخر..استرس نداشتی؟

ن عزیز دلم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دارم خیلی سخته دکترم دید اذیتم فرستادم دکتر قلب اونم اکو و نوارقلب گرف گف تنگی دریچه میترال دارم ...

اولین بار اینجور میشم😣

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)
2731
کاری نمیشه کرد همینه تا آخر تازه من از اواسطش بینیمم کیپ شد دنده سمت چپم فرو میرفت تو بدنم خیلی درد ...

ای بابا مرسی عزیز دلم از راهنماییت😍😍😍

کاری نمیشه کرد همینه تا آخر تازه من از اواسطش بینیمم کیپ شد دنده سمت چپم فرو میرفت تو بدنم خیلی درد ...

ممکنه بهخاطر حمام باشه؟؟؟

2738