1874
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

۱۹ مشهد🎈

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
2050
عزیزای دلم میشه برای دوتا تاپیک اخرم گزارش بزنید بترکه ممنونتون میشم  هرگی زد بگه برای سلامتی خ ...

من واقعی برای دوتا تاپیک آخرت زدم😊

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
2104
عزیزم چجوری زدی میشه به منم یاد بدی

برو تاپیک اون جایی ک استارتر متن تاپیک رو نوشته ی سه نقطه هس اونو بزن بنویس غیر اخلاقی و پاینشم بنویس غیر اخلاقی و ثبتش کن همین ، فقط اون سه نقطه ایی متن تاپیک هس اونجا

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃