2726
عنوان

از شیر دادن خجالت میکشم

234445 بازدید | 35 پست
سلام دوستان.
من حدود سه هفته دیگه نینیم دنیا میاد . احساس میکنم پیش مامانم اینا خجالت میکشم شیر بدم . یعنی پیش همه خجالت میکشم.
شما هم قبل از زایمان این تصور رو داشتین ؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباه شد . اولی نرفت یهو دوتا با هم رفت . چطوری یکی رو پاک کنم؟؟
آروشا جون از اینکه سینم دیده شه خجالت نمیکشم بیشتر از عمل شیر دادن خجالت میکشم.
مخصوصا که تو پست های مختلف خوندم اوایل هر کی سینه رو یه طرف میکشه
2728
مریم جون منم همینطور بودم فکر می‌کردم سخت‌ترین کار دنیا اینه که آدم شیر بده، فکر می‌کردم وقتی‌ نینیم به دنیا بیاد من چجوری این کارو بکنم، ولی‌ همین که به دنیا اومد همه چیز تغییر کرد و لذت بخش‌ترین کار دنیا شد، نگران نباش اگه خیلی‌ هم خجالتی باشی‌، وقتی‌ نی‌نی دوتا جیغ کشید، دیگه خجالتت می‌ریزه فقط دیگه میخوای هرجوری هست ساکتش کنی‌، هه‌هه!
من هم خجالت می کشیدم راستش هنوز هم اگه فکرش رو بکنم خجالت می کشم ولی باید بی خیال بشی دیگه
تازه من پدرشوهرم نوه ی اولش بود و چون خیلی ذوق داشت دوست داشت ببینه تا مطمین بشه نوش خوب شیر می خوره با ذوق بالا سرم می ایستاد که من به شوهرم گفتم اون هم به مامانش گفت که دیگه بالا سرم نیاد
وای مامان بهداد کوچولو پستاتو خوندم یاد اوایل زایمان خودم افتادم خندم گرفت امــــــــــــــــــان از دست این بابابزرگ مامان بزرگا با این همه ذوق و شوقشون

خدا حفظشون کنه
2706