2737
2734
عنوان

خیلی دوران سختی دارم میگذرونم

518 بازدید | 44 پست

سلام. من یه دختر ۱۸ ساله هستم. من با برادرم(۲۲سالشه) دعوا زیاد میکنم.  برادرم واقعا زورگو هست. اگه من کار اشتباهی بکنم حاما یه دعوای بزرگ درست میکنه ولی اگه خودش اشتباه کنه هیچکس بهش چیزی نمیگه حتی وقتی به مادرم میگم برادرم همین اشتباه من رو انجام داده مادرم میگه من اصلا متوجه نشدم. چون من مثل برادرم نمیتونم قیل و قال راه بندازم. تو این دعواها برادرم منو میزنه جلوی چشمای مادرم میزنه توی گوشم و پرتم میکنه روی زمین. در این شرایط من به شدت احساس حقارت میکنم و از دختر بودن خودم متنفر میشم. برای اینکه منم برادرم رو تحقیر کنم موفقیت تحصیلیم رو به رخش میکشم و میگم چند سال دیگه نمیتونی منو بزنی و دیگه هیچی نیستی. مادرم که موقع کتک خوردن من ساکت بود میاد جلو و. به من میگه تو خودت هیچی نمیشی. یه پزشکی قبول شدی فک کردی چیکار کردی. بهم میگه فقط بلدی درس بخونی. اینقدر درس خوندی روانی شدی.  بهم میگه تو واقعا دیوونه ای. میگه فک کردی قراره کی بشی؟ بهم میگه حتما تو زندگی ایندت شکست میخوری.  بعدش منو تو اتاق زندانی میکنن مادرم و برادرم میرن بیرون  و من الان یه هفتس از خونه بیرون نرفتم میاد تو خونه اصلا باهام حرف نمیزنه.  بعد من به بابام زنگ میزنم گریم میگیره. شبا همش گریه میکنم. مامانم گریه منو میبینه میگه ارام همش دروغ میگه همش فیلم بازی میکنه گریه هاش همه فیلمه.  و من هر روز دعا میکنم زود تر از این خونه لعنتی برم. من همیشه ادمیم که زود گریم میگیره. زود میشکنم.  دوره کنکور به شدت استرسی بودم. یه سری فوبیا هایی هم دارم. اعتماد به نفسمم. افتضاحه. هیچ وقت خودمو قبول نداشتم.  خیلی شرایط سختی دارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم  درکت میکنم منم تمو این شرایطوداشتم حتی بدتر تحقیر برادر پدر مادر تنهایی منم تک دخترم ازت خواهش میکنم شده پنج ساله دیگم این شرایطوتحمل کن امامثه من خریت نکن وبرای فرار ندیده ونشناخته بایه ادم عوضی ازدواج نکن حداقل بزار آیندت درآسایش باشی 

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2728

عزیزم نزار هیچکس اعتماد به نفستو ازت بگیره اصلا هم پاپیچ داداشت نشو که دعواتون بشه  اصلا حسابش نکن با پیشرفت و خوشبختیت بهش تو دهنی بزن  

شازده کوچولو از گل پرسید:                                  آدما چرا تورو نچیدن؟                                         من گلای زیادی دیدم که زیر دست و پا بودن...        گل جواب داد:من ارزش خاری که عاشقانه احاطم کرده رو میدونم...
2738
پزشکی قبول شدی و اعتماد به نفس نداری ؟ سعی کن باهاشون کاری نداشته باشی پدرت چیزی نمیگه؟ 

بابام همیشه میگه بهت افتخار میکنم میکه حرفای مامانتو گوش نکن من خودم اندازه دنیا دوست دارم.  ولی من بازم کتک میخورم بازم تحقیر میشم

مثل منو داداشم😔 دقیقا مثل همیم😣 

درکت میکنم ولی تحمل کن چون زمین گرده😌

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
نمیشه انتقالی بگیری شهر دیگه درس بخونی که کمتر خونه باشی . ؟

شیراز میخونم ولی نیمسال دوم بودم الانم به خاطر کرونا خونم.   یعنی نزدیک نه ناهه خونم و از این دعوا ها زیاد داریم

بابام همیشه میگه بهت افتخار میکنم میکه حرفای مامانتو گوش نکن من خودم اندازه دنیا دوست دارم. &n ...

به بابات بگو به داداشت اجازه نده دست روت بلند کنه اگه یکبار بابات جلوش واسته دیگه جرات نمیکنه

عزیزم شرایطتت رو کاملا درک میکنم. سعی کن رابطه ات رو باهاشون محدود کنی و آتو دستشون ندی.

یه دنیای جداگونه برای خودت بساز و به فکر پیشرفت خودت باش....

وسعی کن کم کم بهشون بفهمونی حق ندارن اینطور باهات رفتار کنن.

و اگه باز برادرت بهت حمله کرد توام مظلوم نباش بدتر از اون قیل و قال کن بزار بترسن.

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2706