2726

میشه یه ماسک مو و یه سرم مو بهم معرفی کنین  برای موهای خشک و یه خورده ویز ویزی😁😁رنگم شده البته بدون دکلره

عاقا نگین روغن فلان بزن و اینا که حال روغن ندارم ماسک و سرم لطفا🤪😜😜

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرم انتی فریز سینره

دومدل داره نوشته طلایی مشکیش بهتره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
سرم انتی فریز سینره دومدل داره نوشته طلایی مشکیش بهتره

حدود قیمتش چنده؟؟اینترنتی هم هست سفارش بدم؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حدود قیمتش چنده؟؟اینترنتی هم هست سفارش بدم؟؟؟

اره دیجی کالا داره ۴۵ ۴۶ ایناس

منم سفارش دادم ۶ ام فروردین میفرستن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
اره دیجی کالا داره ۴۵ ۴۶ ایناس منم سفارش دادم ۶ ام فروردین میفرستن

قبلا استفاده کردی؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا استفاده کردی؟؟

من نه راستش اما ی ارایشگاه میرفتم

صاحب ارایشگاه موهاش بلوند روشن تومایه های سفید بود

اما سالم سالممم و بدون خشکی و سوختگی

گفت سالهاس اینو میزنم به موهام ابرسان هستش

ایناهاش گذاشتمش تو حموم آخر حموم موهامو با حوله خشک میکنم تا نم داره میزنم به موهام و میام بیرون😆خیلی هم خوشبو هست

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
من نه راستش اما ی ارایشگاه میرفتم صاحب ارایشگاه موهاش بلوند روشن تومایه های سفید بود اما سالم سالم ...

چه خوب پس برم سفارش بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایناهاش گذاشتمش تو حموم آخر حموم موهامو با حوله خشک میکنم تا نم دوره میزنم به موهام و میام بیرون😆خی ...

دستت طلا عزیزم😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706