2726
عنوان

رابطه بعد از بچه دار شدن

5830 بازدید | 36 پست

خانومایی که نی نی دارین بیاین لطفا.. من بچم شش ماهش شده ولی هنوز رابطه م مثل گذشته نشده با همسرم و ایشون هم زیاد دیگه تمایل نشون نمیده. البته بچه من خیلییییییی بچه سختی بود و تا چهار ماه روز و شب گریه میکرد و نمیخوابید و ما هیچ کمکی نداشتیم...خیلی بمون سخت کدشت..البته الان بچم بهتر شده ولی همسرم سرد شده و دیگه مثل قبل نیست. شماها از کی بعد بچه دار شدن برگشتین به روتین و حالت قبل نی نی؟

باورت میشه تازه دو سه ماهه یکم ب حالت های عادی برگشتیم...پسرم یکسال و هشت ماهشه

البته از یکسالگی ب بعد ک خودتون ب طندگی جدید عادت کنید همه چیز عادی میشه...

تو خسلی خسته میشی و شوهرت درکت میکنه و تو فک میکنی سرد شده...

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قبل بارداری ،بعد بارداری ،حین بارداری ،همیشه مثل همیشه بودیم تو هر چیزی ام تداخل ایجاد شه ب این مورد خیلی توجه میکنیم

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
قبل بارداری ،بعد بارداری ،حین بارداری ،همیشه مثل همیشه بودیم تو هر چیزی ام تداخل ایجاد شه ب این مورد ...

عذر میخوام یه سوال امکان داره در حین ر ا ب ط ه بجه بیدار شه گریه کنه اونوقت چیکار میکنین ، من نمیدومم واقعا چیکار کنم 

شوهرمن باخانواده خودش خیلی صمیمی تره تامن که زنشم

شوهر منم همینطور. ولی با من همش شوخی میکنه فک میکنه من رفیقشم... الان دو ساله دارم کار میکنم روش. دیشب تازه ازم پرسید از شوخی هاک ناراحتی؟ گفتم آره... 

هر مردی یک مدله، کلن کنار آومدن با مرد و فهمیدنش سخته! شاید ما زنا سختیم😁

شوهر منم همینطور. ولی با من همش شوخی میکنه فک میکنه من رفیقشم... الان دو ساله دارم کار میکنم روش. دی ...

نه بعضی مرداخداشانس بدهدخیلی بامادروکلاخانواده خوشان صمیمی ترندتازنشون هرچی کارمیکنم روش اصلافایده نداردخیلی ام سرده

ما رابطمون خوبه فقط تو دلم مونده مثل قدیم بغلم کنه تا صبح بخوابیم وگرنه رابطه ها سرجاشه

شوهر من اینجوریه.... همش میچسبه بهم من بدم میاد کلافه میشم دوست دارم راحت و ازاد بخوابم... 

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
شوهر من اینجوریه.... همش میچسبه بهم من بدم میاد کلافه میشم دوست دارم راحت و ازاد بخوابم... 

من دوست دارم اتفاقا. خانما ناراحت نشید ولی اگه شوهرتون واقعا عشقتون باشه هیچوقت این چیزا رو بهونه نمیکنه من با شوهرم بیشتر اوقات دعوا دارم ولی مطمعنم عاشقمه از رابطه هاش متوجه میشم تازه هم خیلی خسته بود برا اینکه راحت بخوابه به زور فرستادمش تو حال 

2706