2726

مامانم ميگه كار بدي كردي شايد بره تو چشمش😭😭😭يعني راس ميگه ؟!

البته من زياد فشار نميدادم در حد فشار دادن رو دكمه كيبورد كامپيوتر

😐😐😐😐

چی بگم والا

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه بابا اون تو کیسه آبه هیچیش نمیشه ولی اینکارو نکن چون بیدارش میکنی. جنین ۱۶ تا ۲۰ ساعت میخوابه

اسممو گیس سفید گذاشتم که بدونید کاربر جدید نیستم. کاربری قبلیمم نترکیده بنا به دلایلی دیگه نمیخوام ازش استفاده کنم. خلاصه در حد میتی کمان بهم احترام بگذارید
نه بابا اون تو کیسه آبه هیچیش نمیشه ولی اینکارو نکن چون بیدارش میکنی. جنین ۱۶ تا ۲۰ ساعت میخوابه

خوب ميخاستم بيدارش كنم كه از نگرانيش خلاص شم 😒دو روز تكون نميخورد منم انگشت زدم بيدار شد 🤣🤣🤣

نه عزیز دلم تو چشم رفتن چیه اخه. پوست و چربی و مایع مگه میذاره. بعد فرو نمیکنی که نهایت یکم پوست میره تو

نمیره تو تنش راحت باش با نی نیت. من تازه در ک...شم میزنم🤪🤣

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
خدایا منو بکش😑😑😑😑 اطلاعاتتون رو قد ی نخود بالا ببرید ینی چی میره تو چشش

😂😂🤣🤣🤣🤣🤣چه ميدونم گفتم نه كيسه اب جلوشو ميگيره مامانم گف حالا هرچي نكن اينكارو .شايد رف تو چشمش😂

خوب ميخاستم بيدارش كنم كه از نگرانيش خلاص شم 😒دو روز تكون نميخورد منم انگشت زدم بيدار شد 🤣🤣🤣

خواستی تکون بخوره یه خوردنی شیرین بخور بعد به پهلوی چپ دراز بکش تو خوابم باشه تکون میخوره

اسممو گیس سفید گذاشتم که بدونید کاربر جدید نیستم. کاربری قبلیمم نترکیده بنا به دلایلی دیگه نمیخوام ازش استفاده کنم. خلاصه در حد میتی کمان بهم احترام بگذارید
2706