2703
2553
عنوان

لطفا یکی جواب بده

35 بازدید | 6 پست

یه روزی مونده به قاعدگیم این ماه خیلی حساس شدم رو بدنم هر جای بدنم ک درد میگیره میترسم از روزی ک فهمیدم شوهرم سرطان داره منم همش حس میکنم ک دارم قبلا دقت نمیکردم ولی این ماه سینه درد دارم بضی جاهای شکمم یهوو تیر میکشه یکم ول میکنه الانم یکم زیر دلم درد میکنه نمیدونم از سندروم قاعدگی هس یا ن 

دلم یه, شادی از ته دل, میخواد.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
همش میترسم سرطان سینه داشته باشم

نگران نباش همش بستگی به ذهن خودت داره به چیزای خوب فکر کن کل این دردایی که داریو دیگه حس نمیکنی بعدا میتونی بری یه تست بدی که خیالت راحت شه کاری نداره که فقط فکرای بدو از خودت دور کن.نماز شبم خیلی آرومت میکنه من خودم نماز نمیخونم متاسفانه ولی بعضی وقتا  نصفه شبا که فکرو خیال دارمو حالم خوب نیست نماز شب میخونم خیللللی آرام بخشه یه بار امتحان کن 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
نگران نباش همش بستگی به ذهن خودت داره به چیزای خوب فکر کن کل این دردایی که داریو دیگه حس نمیکنی بعدا ...

راستش یه مدت نماز خوندم اما حس میکنم همش اشتباهه حس میکنم قبول نیست نمیدونم چرا

دلم یه, شادی از ته دل, میخواد.. 
راستش یه مدت نماز خوندم اما حس میکنم همش اشتباهه حس میکنم قبول نیست نمیدونم چرا

خدا نماز تماااام بنده هاشو قبول میکنه فقط موقعی که نمازت تموم شد سجده کن و همه درودلاتو با خدا بکن خیلی آرومت میکنه خدا خیلی مهربون تر از این حرفاست 😍

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕