1874
2075

چیستان  وسرگرمی جهت اوقات فراغت عزیزان  گل باهوش هر تصویر به یکی ازپیامبران الهی اشاره دارد:1.🐳 

2. 🐜👑🕊

3. 🐏🔪 

4. 🗻🐉🐄

5. 🌝🌙 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ⭐⭐⭐⭐

6. 🚢🌊🐻🐰🐑🐘🐮🐔🐴🐯🐹🐭🐱

7. ✒✂👕👖

8. 🗻🗻🗻🗻 🐤🐦🐤🐦

9. 🍖🍵🌽🍜🍡🍉🍇

10. 👭  👬

11 📖🎼🎼🐇🐝🐦🐐

12. 👭👬👬👬👬👬👬👳‍♂️

13. 🌗🌙

14.🖌🖼🎨

15.🍏🍎🍇🌾⛔️ 

16.🐫⛲️

باشماره ونام پیامبران پاسخ دهید.هرکس پاسخ دهددارای هوش بسیااااااار بالایی است...

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2064

1یونس

2سلیمان

3ابراهیم و اسماعیل

5یوسف

6نوح

13حضرت محمد(ص) 

15آدم

16صالح

☝️✌️😉به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔باخبرباش پس از ظلمت این چند صباح، صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است، 🌷✌️
2051
اینکه خیلی سادست

من ۹ و ۱۰ و ۱۱ و نفهمیدم

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔
یک سلیمان  دو ابراهیم

دو اسماعیل میشه

2081

وای زیرشو نخوندم یه ساعته دارم ب خودم فشار میارم ک ضرب المثل بگم 😐

شما 1 نفر از ۷میلیارد انسان  روی 1 سیاره از 8 سیاره در مدار یک ستاره در 1 کهکشان از 2 هزار میلیارد کهکشان در کیهان هستید،همین....این همه غرور و تعصب و خودبزرگ بینی چرا؟
1718