2733
2734

سلام خوب هستین اگه کسی هست تورو خدا جواب بده من تازه وارد نی نی سایت شدم تو اقدامم و دارو مصرف میکنم سوم قرار پریود بشم کسی بوده قبل پریودی زیر دلش درد بگیره سینشم حساس بشه بعد بفهمه باردار بشه این ماه من دوتا فولی داشتم تو روز دهم پریودیم ۱۶ و ۱۵ دکترم گفت کوچیکه باردار نمیشی ولی من میگم شاید بزرگ بشن تا روز ۱۴ لطفا جواب بدید من تا حالا درد زیر دل نداشتم 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره عزیزم من . بارداری اولش در واقع همون ماه اول علایمی کاملا شبیه پریودی داره.کمر درد شکم درد سینه ...

آخه من ۱۵ روز مونده به پریودم اینجوری شدم و الان خوب شده ۶ روز مونده که بشم شما تا کی درد داشتید

بله من از ۱۰روز قبل پریودم دل درد و کمر درد داشتم طوریکه بعضی روزا میگفتم الانه که پریود بشم ولی نشد ...

ممنون عزیزم بعد کی خوب شدین 

سلام من از یک هفته قبل موعدم کمردرد و دل درد پریود داشتم و دوروز قبل از موعدم فهمیدم باردارم

ممنون عزیزم خدا کنه منم باردار بشم ولی من دل دردم فقط دو روز شدید بود خوب شد حساسیت سینمم خوب شد ۶ روز مونده پری همیشه فقط چند روز قبل پری سینه درد داشتم 

2738
ممنون عزیزم خدا کنه منم باردار بشم ولی من دل دردم فقط دو روز شدید بود خوب شد حساسیت سینمم خوب شد ۶ ر ...

حتما اون موقع تخمک گذاری بوده ک این علائم و داشتی

خداجون هر روز شکر کنم برای لطف و نعمتت کمه🤍🥰🤰🏻👶🏻
ممنون عزیزم بعد کی خوب شدین 

دقیق یادم نیس. چند روزی بعد از تاریخ پریودم بهتر شدم من سه روز بعد از تاریخ پریودم بیبیچک زدم مثبت شد. انشاالله شما هم به زودی باردار بشین

ممنون 🌹

فدات عزیزم ببین اگ اواسط سیکل باشه بخاطر تخمک گذاریه ولی اگ قبل پریود باشه و بدون سابقه،میتونه از نشانه های بارداری باشه.البته علت های دیگه ای هم داره.مثل کیست شدن فولیکول(که اگ پریودت دیرتر از موعد شد باید ب این مورد شک کنی و سونو بدی)

خداجون هر روز شکر کنم برای لطف و نعمتت کمه🤍🥰🤰🏻👶🏻