2737
2734
عنوان

کسی دکتر ازاده محمد پور رو میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 19540 بازدید | 2777 پست
یه ادم‌حسود واسه کاراش بهونه ای نداره جز عقده😐

چرا نی نی یار رسیدگی نمیکنه.تایکی گزارش زد اونا هم تاپیک تعطیل میکنن☹

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای رژیم ولی واقعا قبل از مولتی بخورم لاکپشتی کم میکردم ولی وقتی رژیم و مولتی با هم خوردم و انجام ...

عزیز یعنی مولتی روی کاهش وزنم تاثیر داره

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
2728
باز شد

ممنون ♥️ 

تکلیف کسایی که دائم دارن برای تاپیک بی دلیل گزارش میزنن چی میشه ؟ تو تاپیک فقط بحث رژیمه نه بی ادبی و دعوا میشه نه به کسی کاری داریم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ممنون ♥️  تکلیف کسایی که دائم دارن برای تاپیک بی دلیل گزارش میزنن چی میشه ؟ تو تاپیک فقط بحث ر ...

عزیزم من ریزش مودارم مولتی هم مصرف نمیکنم،اهنم بایدمصرف کنم؟اخه یوبس میشم بامصرف اهن!!!چ گلی بسربگیرم؟

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
عزیزم من ریزش مودارم مولتی هم مصرف نمیکنم،اهنم بایدمصرف کنم؟اخه یوبس میشم بامصرف اهن!!!چ گلی بسربگیر ...

عزیزم تو توضیح نوشتم حتما باید مولتی مصرف کنید 

سبوس برنج خوبه قرص بیوتین هم برای ریزش مو خوبه 

اگه کمخونی داری حتما باید اهن مصرف کنی در کنارش سبزیجات و روغن زیتون بخور ولی اگه کمخونی نداری اشکال نداره 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عزیزم تو توضیح نوشتم حتما باید مولتی مصرف کنید  سبوس برنج خوبه قرص بیوتین هم برای ریزش مو خوبه ...

سلام قشنگم....دیشب انتحاری زدن منو آسنات غافلگیر شدیم..نیروها کم بود تلفات بجا گذاشتیم...من پری شدم😁😁😁😁

ی سوال میگم فردا ک وزن بچه ها رو گرفتیم تو تاپیک وزن بذاریم؟ منظورم مال چالشه

و سوال بعدی تاپیک جدید ک زده شد راهنماها بهمون میگن ک کی تو کدوم گروهه؟

به حکمتش دل بسپار 🌿
2738

نی نی یار یبار گفت کسی که گزارش بزنه خودش قطع کاربری میشه پس چی شد؟!😏😏😏😏

اسم اونایی که گزارش میزنن و بدین تا ما براش گزارش بزنیم تا دست از سر کچل این تاپیک بر داره یه مشت حسودن😷

عزیزم تو توضیح نوشتم حتما باید مولتی مصرف کنید  سبوس برنج خوبه قرص بیوتین هم برای ریزش مو خوبه ...

چکاپ پارسالم کم خونی داشتم.دیگ نرفتم ازمایش.اخه منن صفرامم عمل کردم.شایدم از اونه نمیدونم ولی دیگ خسته شدم ازریزش مو

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻

[QUOTE=155985805]سلام قشنگم....دیشب انتحاری زدن منو آسنات غافلگیر شدیم..نیروها کم بود تلفات بجا گذاشتیم...من پری

سلام عشقم😘😘😂😂 

ترکیدن تاپیک اگه واسه هر کی بد بود واسه تو خوب شد بالاخره پریود شدی 😆😆😆 

اره عزیزم مثل قبل لیست بزارید فقط باید اینم بگن تو چالش چند کیلو کم شدن 

وااای نگو فاطمه هنوز نمیدونم از کی بپرسن از سرگروه یا راهنما یا من یا کی 😫😫  

نی نی یار یبار گفت کسی که گزارش بزنه خودش قطع کاربری میشه پس چی شد؟!😏😏😏😏 اسم اونایی که گزارش می ...

نمیدونم جواب نمیده فعلا نینیار پنج نیست بعد از ظهر میاد 

نه بابا ماهم گزارش بزنیم نمیترکونن 😕

چکاپ پارسالم کم خونی داشتم.دیگ نرفتم ازمایش.اخه منن صفرامم عمل کردم.شایدم از اونه نمیدونم ولی دیگ خس ...

کمخونی خودش باعث ریزش مو میشه ها 

بیوتین و سبوس هم بخور تاثیر داره 

[QUOTE=155985805]سلام قشنگم....دیشب انتحاری زدن منو آسنات غافلگیر شدیم..نیروها کم بود تلفات بجا گذاش ...

دقیقا اینقدر خوشحالم پری شدم😁😁😁😁

الهه یه پست بذار هر کی میاد وزن الانش و هدفشو بگه و اینکه چند کیلو کاهش میخواد داشته باشه و با توجه ب هدفشون سرگروهها مشخصن و تگشون کنند....حالا راهنماها میتونن خیلی کمک کننده باشند....

به حکمتش دل بسپار 🌿
دقیقا اینقدر خوشحالم پری شدم😁😁😁😁 الهه یه پست بذار هر کی میاد وزن الانش و هدفشو بگه و اینکه چند ...

😄نوشتم تو توضیح گروهبندی دارم کامل میکنم بزارم تو تاپیک 👍🏼😘 

2706