2703
2553

نمایندگی دمنوش نیوشا در تهران ایجاد شد و از تمامی مشتریان که تجربه موفق در خصوص مصرف محصولات شرکت نیوشا را دارند درخواست میکنیم تا منبعد محصولات شرکت نیوشا درا از طریق این فروشگاه تهیه کنند.

برای خرید محصولات نیوشا در تهران کافی هست تا با شماره همراه 09140086756 تماس بگیرید تا ما این محصولات رو به آدرس شما ارسال کنیم.

ضمنا این فروشگاه به شما امکان خرید اینترنتی دمنوش رو هم میده و کافی هست که به فروشگاه ما برین و خرید خودتون رو به صورت اینترنتی انجام بدین.

در ضمن شما میتونید از  پرداخت هزینه دمنوش ها درب منزل هم استفاده کنید و نمایندگی و فروشگاه دمنوش نیوشا در تهران به شما این امکان رو میده که پول دمنوش ها را درب خونتون بدین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بی مصرف ترین و مزخرف ترین دمنوش لاغری واقــــــــعا حیف هزینه ای که کردم

من درباره ی محصولات این فروشگاه ک اینجا درباره اش تاپیک شدن نمیدونم اما دمنوش های لاغری نیوشا فوق العاده ترین دمنوش هایی بودن و هستن که تونستن فامیل های ما رو لاغر کنن😁برای اثر گذاریشون حتما حتما باید ورزش کنین.مامان من وزنش افتضاح بالا بود ک با کمک این دمنوش ها تونست ب وزن ایده آلش برسه.شما اولین نفری هستین ک من دیدم راضی نیس.شاید طریقه ی استفاده اشو بلد نبودین ک با ورزشه.

2456
من درباره ی محصولات این فروشگاه ک اینجا درباره اش تاپیک شدن نمیدونم اما دمنوش های لاغری نیوشا فوق ال ...

چه جالب . اتفاقا شما هم اولین نفری هستین که من میبینم از دمنوش نیوشا راضیه

ی سر به تاپیکای قبلی استارتر بزنید، ی مورد هم پیدا نمیکنی که طرف راضی باشه 

✋️
چه جالب . اتفاقا شما هم اولین نفری هستین که من میبینم از دمنوش نیوشا راضیه ی سر به تاپیکای قبلی است ...

به نظر خودم که دمنوش های فوق العاده هستن

فقط یک سری برین به فروشگاه دمنوش نیوشا در تهران تا ببینید چه تعداد زیادی تجربه خوب داشتن

0 یا 100 نباشیم

به نظر خودم که دمنوش های فوق العاده هستن فقط یک سری برین به فروشگاه دمنوش نیوشا در تهران تا ببینید ...

معلومه که از نظر شما فوق العاده س! شما تعریف نکنی کی بیاد تعریف کنه؟

چند درصد مشتری ثابت دارید؟ کسایی که مصرف کردن و نتیجه گرفتن و راضی بودن؟این مهمه

✋️
2714

من هم پارسال گرفتم و استفاده کردم. آشغاله!حیف پولی که دادم و خریدم. وقتی هم اعتراض میکنی میگن احتمالا رو بدن شما جواب نداده.در صورتی که من هر کسی رو دیدم راضی نبوده.

مرا به دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیایی است؟؟