2726
عنوان

دوستان بیاین کمک ....مادرشوهرم پشتم حرف زده...حالا شوهرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 38 پست
خیلی از خود راضین .... واقعا از خود تعریف نباشه هم خودم و هم خانوادم از اینا خیلی سرتریم ولی اینا هم ...

خب اینا از همین میسوزن که ازشون سرترین که میخوان تحقیرت کنن

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه جای توبودم همون روزای اول آبروشونومیبردم.. اشتباه کردی بهشون رو دادی.. ولی بازخداروشکرمن شوهرم طرف خودمه.. جرات ندارن چیزی بگن میدونن ک ب شوهرم میگم دعواشون میکنه😂

🌷گرنگهبان من آن است که من میدانم شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد..🌷
2728

در کل واسه حفظ زندگیت  هیچ وقت بد این ادمارو به شوهرت نگو تو خوبشون بگو تا اگر اونا از بدیت گفتن خودش قضاوت کنه کی بهتره . درضمن به فکر اون بچه طفل معصوم باش نزار دعوا بشه می ترسه من بچه بودم مامان وبابام گاهی حرفشون می شد از ترس می لرزیدم و خیلی غصه می خوردم مس ترسیدم برم تو اتاق همش منتظر بودم دعواشون شه والانم رو روحیم خیلی تاثیر گذاشته

خب مشکل از خودته مگه کمبود شخصیت داری که به این جماعت انقدر بها دادی

خدایی دلم خیلی برا خودم میسوزه خیلی مظلوم بودم...ناراحتم که چرا مادرش اون بلا سر من اورد تو حاملگی شوهرم انگار نه انگار بعد زایمانمم چنان شوهرمو انداخت به جونم سر زردی بچه که دو روز گریه کردم شب تا صبح و شیرم کم شد.... ولی شوهرم هیچ وقت از من دفعا نکرده... حالا افتاده وحشی شده کی به مادرش حرف زده اونو گیر بیاره قول خودش دهنشو.....کنه

عزیزم مقصر اصلی خودتی !

چرا از همون اول جلوشونو نگرفتی 

اونا هی بی محلی میکنن توهین میکنن شما بیشتر محبت میکنی !!!

ب نظرت این راهی ک رفتی درست بوده؟؟؟ 

من واقعا نتونستم رفتار شما رو درک کنم !

تو بی شعوری قوم شوهرت ک شکی نیس ... ولی شما هم ساده بازی در اوردی ... 

اونام دیدن ی بی سر زبون گیرشون افتاده هر بلایی خواستن سرت اوردن

ی ذزه اقتدار ی ذره غرور ب خدا چیز خوبیه خواهرم 😕

بعضی مردا رو خانوادشون حساسن  باید قلق شوهرتو بدونی م۲لا می بینی اونارو دوست داره تعریفشون بده براش عزیز بشی  . اما درمورد این قائله  تنها کار اینه نگی ولی اگر زورت کرد بزارش دست بزاره رو قران که دیگه بهش نگه و شر درست نکنه و جون مادرشو قسم بخور که  شر به پا نکنه با طرف

یا زبونتو دربیار همشونو بنشون سر جاشون یا تو که میتر سی بذار مادرشوهرت حرف بزنه تا بترکه

اره میترسم چون بخوام حرف بزنم خیلی حرف برا گفتن دارم... ولی بگم فقط دودش به چشم خودم و زندگیم و این بچه میره....نمیتونم ثابت کنم ایناهم پرروتر میشن و شوهرمم فقط دنبال و به حرف و خواسته خانوادشه

تو که اینو می دونی چرا بی محلی نمی کنی بهشون چرا دوست داری بری تو جمعشون وگله می کنی چرا دعوتت نکردن ...

دیگه کاری کردن که نمیرم فقط مناسبتها میرم.....انگار از خداشون بوده تازه فهمیدم که دنبال نقطه ضعفن... که گیر بیارن بدتر لج میکنن حرص منو بیشتر دربیارن.... مثلا اون زمان که شوهرم اعترا کرد اینا بدتر کردن و اصلا دیگه همش جمع میشدن و هی عکسم میذاشتن.... یا یه بار گفت من میگم مادرت سرد سلام احوالپرسی میکنه از اون به بعد بدتر کرده جواب سلامم به زور میده

از کجا معلوم اون طرفم دروغ گفته ؟ میخاسته سواستفاده کنه

نه ادم محترم و با شخصیتی  که اونم از اینا دلش خیلی پر بود و بلاهای زیادی سرش اوردن.... شما فکر کن داماد خانوادشون بوده...لو بدم که زندگی اونم خراب میشه بدبخت.... خواهرشوهرم پاچه پاره اس بدبختش میکنه شوهرشو

عزیزم مقصر اصلی خودتی ! چرا از همون اول جلوشونو نگرفتی  اونا هی بی محلی میکنن توهین میکنن شما ...

خب من ساده و بی تجربه بودم فکر نمیکردم همچین ادمایی هستن طبق ذات خودم محبت میکردم و صبور بودم ولی بعد چندسال چشمام باز شد....

2706