2733
2734
عنوان

تو اطرافيان و اشناهاتون كسي بود ديابت داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 21 پست
عزیزم بیماران دیابتی دیدم که انسولین میزدن و مبتلا شدن و الانم صحیح و سالم برگشتن پیش خونوادشون

خداروشكررررر

الهي همه سالم باشننن

خدا عزيزانتو حفظ كنه عزيزمممم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
خداروشكررررر الهي همه سالم باشننن خدا عزازنتوًحفظ كنه عزيزمممم

فدات عزیزم

همچنین شما

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش کن بابا شایعاتو باور نکن مامانه دوسته من دیابت انسلینی کروتا داشت خوب شد 58 سالشم بود 

خداروشكرررررررر

الهي خدا عزيزانتونو حفظ كنه عزيزممم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2731