2737
2734

و كرونا گرفته باشه؟😭

چند ساله؟

چي شد؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
اره بابای دوستم ، گرفت رفت بیمارستان خوب شد مرخص شد خداروشکر 

خدا دلتو خوشحال كنه به حق علي

راست ميگي؟

انسولين ميزنه؟؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بله همسایمون . فکر میکنم 60 سال رو داره. هم دیابت داشت هم عمل قلب باز کرده پارسال. الان پانزده روزه بستری و خانمش میگه حالش عالیه و از اول تو بخش بوده. و ای سی یو لازم نشده. .هر روز با خانمش در تماسه.

دو تا براردر جوون و ورزشکار و مادرشون فوت شدن

دکتر بچه هام فوت کرد 

یه دکتر اطفال شهرمون خوب شد 

خاله دوستم فوت

عمه دوستم فوت

یک زن باردار فوت

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
من بابام داره مسجدم میره نماز نگرانشیم مامانمم یوقت مریض کنه حرف گوش نمیده

خدا خودش بهمون رحم كنه

و به طور ويژه نگهدار سالمندان و بيماراي زمينه اي باشه

الهي امييييين

من همش نگران خواهرمم روز و شب ندارم

خدا دلتو خوشحال كنه به حق علي راست ميگي؟ انسولين ميزنه؟؟

اره عزیزم ، نه انسولین نمیزد اما وزنش زیاد بود 

خوب شد خدا رو شکر 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2738
بله همسایمون . فکر میکنم 60 سال رو داره. هم دیابت داشت هم عمل قلب باز کرده پارسال. الان پانزده روزه ...

الهي خدا دلتو رشن كنه

با اشك دعات كردم

دلمو خوشحال كردييي

دو تا براردر جوون و ورزشکار و مادرشون فوت شدن دکتر بچه هام فوت کرد  یه دکتر اطفال شهرمون خوب ...

اينا همشون ديابت داشتن؟؟؟

دو تا براردر جوون و ورزشکار و مادرشون فوت شدن دکتر بچه هام فوت کرد  یه دکتر اطفال شهرمون خوب ...

😐😐😐😐

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

عزیزم بیماران دیابتی دیدم که انسولین میزدن و مبتلا شدن و الانم صحیح و سالم برگشتن پیش خونوادشون

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
اينا همشون ديابت داشتن؟؟؟

ولش کن بابا شایعاتو باور نکن مامانه دوسته من دیابت انسلینی کروتا داشت خوب شد 58 سالشم بود 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2706