2726
عنوان

ّبه آفرید جانم میشه بیایی

476 بازدید | 89 پست

سلام عزیزم

درد این قسمت از پشت از چیه😭

یکم پایین تر از دست این عکس همش سوزش دارم

انگار یچیزی اون تویه و خیلی میسوزه انگار آبجوش ریختن داخل

دو سه ماه پیش اینطوری بودم خوب شدم دوباره چند روزه سوزشش زیاد شده ...درد نداره فقط سوزش شدیده

@به_آفرید1    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم.

احتمالا بد نشستی یا بد خوابیدی اگه فعالیت شدید هم انجام داده باشی باعثش میشه‌.

اگه درد این قسمت سوزشیه گرفتگی عضلات بین دو تا کتفتونه به احتمال زیاد‌.

کیسه آب گرم بذار و ماساژ بده.

موقع خواب سعی کن رو کمر بخوابی چند وقت.

چیز خاصی نیست.رفع میشه.😘

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

اگه برطرف نشد برو دکتر با یک حلسه طب سوزتی هم حل میشه‌

ولی باید عضلاتتو تقویت کنی عزیزم.

پیلاتس بری خیلی برات خوبه.

البته بعد از این وضعیت کرونایی

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
سلام عزیزم. احتمالا بد نشستی یا بد خوابیدی اگه فعالیت شدید هم انجام داده باشی باعثش میشه‌. اگه درد ...

مرسی عزیزم ممنون جواب دادی

گلم سرطان ریه و یا مری و اینا نیست یکی میگفت ممکنه ازینا باشه😔

نمیدونم دقیق ناحیه سوزشم کجاست گاهی حس میکنم روی ستون فقراتمه ک بشدت میسوزه گاهی هم فکر میکنم بین ستون فقرات و کتف چپمه که بیشتر نزدیک به ستون فقراتمه با فاصله نیم سانتی

درست نمیفهمم ولی خیلی اذیتم  میکنه

اگه برطرف نشد برو دکتر با یک حلسه طب سوزتی هم حل میشه‌ ولی باید عضلاتتو تقویت کنی عزیزم. پیلاتس بر ...

شوهرم میگه بیا بریم دکتر عکس و اینا بندازیم

ولی تو این وضعیت کرونا میترسم.

حدود ۳ ماه پیش چند روزی اینجوری شدم ولی خوبشدم ودیگه دکتر نرفتم الان سه روزه دوباره سوزشش شروع شده

مرسی عزیزم ممنون جواب دادی گلم سرطان ریه و یا مری و اینا نیست یکی میگفت ممکنه ازینا باشه😔 نمیدونم ...

عزیزم درد سوزشی تو قسمتی که میگید عموما از گرفتگی عضلاته.خصوصا اگه یه کم قوز پشتی داشته باشی یا فعالیت زیاد انجام داده باشی.

اگه میشد معاینتون کنم با اطمینان بیشتری میگفتم‌.

ولی با یه درد چرا به بدترین چیزها فکر میکنی؟

فعلا کیسه آب گرم دوش آب گرم و ماساژ کارهاییه که تو خونه میتونی انجام بدی.

رو صندلی بدون تکیه نشین لطفا.

و طاقباز بخواب.

و تمرین تنفسی هم انجام بده‌.یعنی رو کمرت بخواب یه دستت رو بذار رو شکمت و یه دستت رو بذار رو قفسه سینت.

سعی کن وقتی دم انجام میدی اول شکمت رو باد کنی و بعد اون دستی که روی قفسه سینته بیاد بالا.

اینکار باعث میشه خونرسانی به عضلاتت بیشتر شه و فشار از روی عضلات بین دنده ایت و کمک تنفسی هات برداشته شه.

فعلا در دوران قرنطینه همین کارها رو بکن اگه برطرف نشد باید به متخصص مراجعه کنی.

ولی دردی که میگی دقیقا توصیف اسپاسم عضلانیه.

شوهرم میگه بیا بریم دکتر عکس و اینا بندازیم ولی تو این وضعیت کرونا میترسم. حدود ۳ ماه پیش چند روزی ...

به نظرم اصلا نرو.

صبر کن بعد از ریشه کن شدن کرونا برو.

احتمال زیاد چیز خاصی نیست که بخوای نگران باشی.

2706