2737
2734

سلام دوستان این ماه پری عقب افتاد و دیروز ک یه هفته از موعدم گذشته بود بی بی چک زدم مثبت شد خداروشکر میکنم بابت عیدی ک به من و همسرم داد وسط این همه خبر بد و‌کرونا فک میکردم یه عید عادی و خیلی کسل کننده داریم ولی الان شد خاص ترین عید زندگیم واقعا خیلی خوش حالم ان شاالله که هر کی دلش نی نی میخواد نی نی دار بشه به حق فاطمه زهرا

برای ۴۰ نفر که دوس‌دارن نی نی دار بشن و منتظر هستن میخوام زیارت عاشورا بخونم روزی یدونه هر کی میخواد اسمشو بزاره ک ب نیتش بخونم ❤️❤️

و من یتوکل علی الله فهو حسبه❤️❤️❤️

مبارکت باشه عزیزم.ایشالا بسلامتی بغلش کنی.

اسمم دلارامه.مرسی بابت لطفت

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم وسط این همه خبر بد ...خبر بارداری یکی از نی نی سایتیا بهترین خبر بود واسم

تنت سالم و دلت همیشه شاد 

امیدوارم بارداری خوب و راحتی داشته باشی🌹🌸❤😚🌹🌸❤😗🌹🌸❤😍

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

مبارکه🌹

در حال حاضر این حس برای من ترسناکه

دو روز پیش بیبی زدم منفی شد نفس راحتی کشیدم 

توی این ایرانی که هر روزش یه اتفاق مزخرف جدیده 

باز ترامپ رای  میاره، باز همه این مشکلات بدتر میشه 

با این کرونای لعنتی هم معلوم نیست میخواد چی بشه

ولی باز مبارکه

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
2738
اره والا یکم دلمون وا شد شما هم بارداری؟

آره ...بچم دخمله پریروز رفتم سونو و فهمیدم 😍😊

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
اخی بسلامتی انشالا صحیح و سالم بیاد تو بغلت اولیه؟ چند هفته ای؟

فدای تو عزیزم

آره اولی هست

۱۸ هفته و دو روز

بسلامتی ویار داری؟ چند سالته؟

سلامت باشی گلم

داشتم ...تهوع و استفراغ شدید ...حساسیت شدید به اکثر بوها ...تا ۹ هفتگی ۲ کیلو کم کردم...ولی الان الحمدلله افتادم رو غذا خوردن...

۲۷ سالمه

سلامت باشی گلم داشتم ...تهوع و استفراغ شدید ...حساسیت شدید به اکثر بوها ...تا ۹ هفتگی ۲ کیلو کم کرد ...

خدا را شکر که خوب شدی 

دیگه وزنگیریت شروع میشه دخمل ادمو حسابی پفی میکنه

شکمت در اومده؟

خدا را شکر که خوب شدی  دیگه وزنگیریت شروع میشه دخمل ادمو حسابی پفی میکنه شکمت در اومده؟

ممنون عزیزم

الحمدلله وزن دخملم خوب بود 

اصلا قیافم تغییر نکرده ولی شکمم بزرگ شده و رو به بالاس

2706