لطفا جوابه سوالمو اگه میدونین بدین
الان 11 روزه پریم عقب افتاده پریهای من 28 یا 30 روزه اس بعد 7 روز که تاخیر داشتم رفتم از دادم منفی شد ولی هنوز پری نیومده من برای تست بهد نزدیکی استرادیول میخوردم تا روز 11 پری خوردم میشه از این قرص باشه که پریودم تاخیر داره

6سالههه منتظرمعجزه خدا...دوبارآی یو آی منفی...سه بارمیکرومنفی..عمل هیستروسکوپی..مشکل مورفولوژی وکم تحرکی اسپرم ...
1395/12/01
|
02:08

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

سابقه نداشت اینقدر پری عقب بیوفته اگه باردار نیستم پس دیگه این پری بیاد میخوام درمانمو ادامه بدم
6سالههه منتظرمعجزه خدا...دوبارآی یو آی منفی...سه بارمیکرومنفی..عمل هیستروسکوپی..مشکل مورفولوژی وکم تحرکی اسپرم ...
سلام منم استرادیول مصرف می کردم برای انتقال ولی وقتی کنسل شد واندازه اندو مترم خوب نبود وکنسل شد و12 روز پری نشدم وبعد امپول زدم 4 روز بعدش پری شدم نگران نباش اشالله به زودی پری می شی
آره پارلا جون. ماه اول که تست دادم به موقع پری شدم. سر وقتش.ولی ماه دوم مصرف 37 پری شدم این ماه هم امروز روز 32 سیکلمه ولی هنوز خبری نیست.

دوره درمانم سه ماه بود. راستی عزیزم شرایط تست شما چه طوریه؟ چند ساعت بعد از نزدیگی باید بری تست بدی؟؟

من اصلا و ابدا سیکللام بیشتر از 30 روز نبود هرگز ! ولی الان اینطوری شدم منم ماه پیش سه تا بی بی چک گذاشتم . ازمایش خون دادم. منفی بودن

برای محبت هایی که عمیقند، دور بودن و نبودن هرگز بهانه از یاد بردن نیست