2733
2734
عنوان

چادر

255 بازدید | 33 پست

سلام بچه ها من تازه نامزد کردم قبل نامزدی چادری بودم ولی الان نامزدم دوست دارم من نسبت به متاهل شدنم لباسامم تغییر کنه یعنی زیر چادر اگه لباسیم میپوشم به بدنم چسبیده نباشه یا مدل ساده ای باشه یا بلند باشه من وقتی مجرد بودم لباسایه خونگیم یا  مانتو هام زیر چادر همه مدلی بود ولی الان نامزدم دوست داره مانتویه بلند بپوشم زیر چادر بنظرتون چیکار کنم  اصلا خوب میشه شلخته نیست نامزدم میخواد اگه جایی چادرم و در اوردم لباسم مناسب باشه راستی من نماز نمی خونم اما  نامزدم خیلی دوست داره منم مذهبی باشمو نمازمو ترک نکنم ولی من خیلی وقته  وقتی نماز میخونم ارامش ندارم بگید چیکار کنم تروخدا 😭😭😭

تعداد رای : 1
نظرسنجی
.
1
100%
.
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به خاطر هیچ کس کاری را که دوست ندارم انجام نمیدم 

بخصوص در زمینه لباس پوشیدن انتخاب فقط انتخاب خودم هیچ کس حق تصمیم گیری در مورد پوشش منو نداره 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2731
قبل نامزدیت باید به این مسائل فکر میکردی.

من عاشقشم و همه کار براش انجام میدم سختم نیست اما قبلا وقتی نماز میخوندم روحم ازاد میشد الان هیچ حسی ندارم انگار دوتا کلمه عربی به زبون میارم 

تفاهم‌ در میزان مذهبی بودن و اعتقاد خیلیییییییی مهمه

میدونم منم اعتقادات خودمو دارم خودمم چادری بودمو نماز میخوندم اما نمی دونم چی شد که نمازو ول کردم  الان باهاش به ارامش نمیرسم 

من عاشقشم و همه کار براش انجام میدم سختم نیست اما قبلا وقتی نماز میخوندم روحم ازاد میشد الان هیچ حسی ...

نماز چیزیه که باید برای خدا باشه نه به اصرار همسرت.قرارم نیست تو همه چیز حرف حرفه ایشون باشه هر وقت از ته قلبت احساس کردی دوست داری برای خدا بخونی بخون

2738

انصافا نماز خوندن چیز بدی نیس  و اینکه من الان برای عید مانتوی نباتی بلند و با حجاب خریدم خیلیم خوشگله زیر چادر میکنم تنم....هیچ اشکالم نداره....مذهب یعنی ارتباط بیشتر با خدا داشتن ایا غیبت نکردن تهمت نزدن فحش ندادن ...انسانیت نماز خوندن ...عشق و محبت بهمسر چیز بدیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مذهب یعنی همین چیزا ...نگاه کنین ببینین ب ضررتونه یا نفع...ایا واقعا همسرتون بد شما رو میخواد؟؟بده همسرتون دوست داره تو بهشتم همراهش باشین؟  

لطفا اقایون نه توی تاپیکام بیایین نه ریپلی کنین نه لایک(من یک متاهلم)  
من به خاطر هیچ کس کاری را که دوست ندارم انجام نمیدم  بخصوص در زمینه لباس پوشیدن انتخاب فقط انت ...

اخه من قبلشم چادری بودم فقط بنظرم شلخته میشه مانتویه بلند با چادر 

میدونم منم اعتقادات خودمو دارم خودمم چادری بودمو نماز میخوندم اما نمی دونم چی شد که نمازو ول کردم&nb ...

زیارت عاشورا هر روز بخونین و معجزشو در زندگیتون و علی الخص.ص نمازاتون ببینین

لطفا اقایون نه توی تاپیکام بیایین نه ریپلی کنین نه لایک(من یک متاهلم)  
2706