2726
عنوان

بیاین کمکم کنین دیوونه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 40 پست
بنظرم از این نی نی لالای برقی بخر براشون وگرنه خودت از پا میفتی دختر

نه بابا اصلا تو اونا اروم نمیگیرن فقط روپا 

تا نوبت شیر بعدیشون باید روپا باشن بزاری پایین سریع بیدار شدن 

خداجونم مرسییییی❤❤مرسی که فرشته هامو صحیح و سالم بهم رسوندی 😍👨‍👩‍👧‍👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین تو خونه براشون ننو درست کن،به خدا انقد راحت میشیا،فعلا کوچیکن،دوتاشون باهم جا میشن،خیلی خوبه،بچ ...

چطوری ننو درست کنم 🥺🥺

2728
مامانم برام درست کرد با دوتا چوب و پتو و طناب،خودمم بلد نیستم،بزن اینترنت فکر کنم نوشته باشه،ترک نیس ...

نه بابا ترک نیسیم 

ینی تو ننو اروم میشن؟اخه خیلی جیغ جیغوان

نه بابا ترک نیسیم  ینی تو ننو اروم میشن؟اخه خیلی جیغ جیغوان

اره به خدا،راحت راحت میشین،ما اوایل میزاشتیم لای پتو تابشون میدادیم،اما مچ دستمون خسته میشد،اما با ننو انقد راحت بودیما،ببین کسی بلده براتون درست کنه تو خونه،ننو حاضری هم هست ولی بدرد نمیخوره،چون فعلا کوچولوین،دوتاشون باهم تو یه ننو جامیشن،فقط باید حواست باشه که محکم تابشون ندی،یا وقتی یکم بزرگتر بشن خودشونو نندازن پایین

اره به خدا،راحت راحت میشین،ما اوایل میزاشتیم لای پتو تابشون میدادیم،اما مچ دستمون خسته میشد،اما با ن ...

اها.توام دوقلو داشتی؟

اره عزیزم،یه دختر یه پسر،یه ماه زود به دنیا اومدن،شبا تا صبح بیدار بودن و تازه ساعت هفت هشت صبح میخو ...

عزیزم درخواست دوستیمو قبول میکنی؟یه چندتا سوال دارم ازت بپرسم 

وای خودم بیدارخوابیامو یادم میاد حسرت یه ساعت خواب رو داشتم ان شاه ا..همه این بیدار خوابی رو تجربه ک ...

دعای قشنگی بود امین❤❤