2733
2734
عنوان

کوچیک کردن شکم بعداز زایمان

202 بازدید | 8 پست

خانوما من الان ۵۰ روزه سزارین کردم شکم دارم خیلی براکم کردنش بجز ورزش سنگین چیکاراکنم بره اصلانم نبستمش الانم یکم شکمم معلومه هنوز جانیفتاده یعنی هنوز شله پیشنهادی دارین ۲۰ سالمه بااین شکم خجالت می کشم لطفا کمک کنید!

لیوان سرد و گرم بشه میشکنه چه برسه به قلب آدمابا هم مهربون باشیم شاید فردایی نباشه
ببندش حتما با شکم بند

محکم ببندمش؟مشکلی پیش نمیاد؟شنیدم چسبندگی رحم میاره، برا همون ترسیدم نبستم

لیوان سرد و گرم بشه میشکنه چه برسه به قلب آدمابا هم مهربون باشیم شاید فردایی نباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محکم ببندمش؟مشکلی پیش نمیاد؟شنیدم چسبندگی رحم میاره، برا همون ترسیدم نبستم

نه بابا برا چی؟

خیلیا همون بعد عمل دکتر براشون میبنده 

اصلا نبندی شل میمونه من برا بچه اولم بستم قشنگ جمع شد ولی برا دومی حوصله نکردم ببندم یه افتضاحی شده...

اره سفت ببند که جمع شه نه در این حد که خفه شیا😉 

2731

من وقتی ۲۰ سالم بود هنوز ان شرلی  میدیدم و کارتون  بره  ناقلا 🤦‍♀️

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...
من وقتی ۲۰ سالم بود هنوز ان شرلی  میدیدم و کارتون  بره  ناقلا 🤦‍♀️

خوب که چی ؟؟ واقعا نمیدونم چرا ۲۰ ساله هارو بچه میبینن

2738
خوب که چی ؟؟ واقعا نمیدونم چرا ۲۰ ساله هارو بچه میبینن

اوه جوش نیار بابا خودمو گفتم که چقد بچگونه فک میکردم

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...