2733
2734

داغونمون کرده سالی دو بار کلا میبریمش آرایشگاه موهاش سیخ سیخ شده ولی نمیاد آرایشگاه وقتی هم‌میبریمش رو صندلی نمیشینه و همش گریه میکنه به زور تو بغلمون یکم مرتبش میکنه آرایشگره بدبخت 

الانم بد شده موهاش ولی اسم‌آرایشگاه میاد جیغ میزنه 

چیکارش کنم راه حل بدید 

کلی جایزه براش گذاشتیم کلی زبونش میگیریم ولی انگار نه انگار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدا که بردیش براش یه اسباب بازی بخر یا یه وسیله مورد علاقشو باخودت ببرکه سرگرم بشه

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄
2728

من پسرمو همیشه پیش یه آرایشگر میبرم

اوایل گریه و جیغ

الان تا میره داخل خودش میره سمت صندلی

باید بچه احساس اطمینان و آرامش پیدا کنه از اون آرایشگر و مکان

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️
2738

سخت نگیر

من یکی دوبار خودم کوتاه کردم

الانم بلند شده میرزا کوچک خان جنگلی

میخام باکش ببندم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
سلام پسرتون الان می‌ذاره کوتاه کنیم چیکار کردین که دیگه اذیت نشه پسر منم همینطوره وای خیلی اذیت میشه ...

ما یه آرایشگاه بردیمش گفت شما خودتون اینو ترسوندید برید بشینید 

اولش گریه کرد ما هیچ محل بهش نزاشتیم بعدش دیدیدم دیگه ساکت شد و از دفعات بعد دیگه گریه نکرد

2706