1147
1267

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258

توصبه من به دوستان اینه برای تهیه این قرص یعنی همین میزوپروستول یا سایتوتک و راهنمایی جهت مصرف فقط با خانم حقیقت تماس بگیرید و سلامتی خودتون رو با خرید قرص از واسطه ها و دلال ها به خطر نیندازید 

من به توصیه پزشکم که سال قبل منو سزارین کرد ایشون رو بهم معرفی کرد و مشکلم همون روز حل شد 

شمارشون رو میزارم برای کسایی که ممکنه به کمکشون نیاز داشته باشن 09026509543

سلام عزیزم منم دقیقا دو هفته پیش 6 تا قرص میزوسپول سه تا زیر زبونی سه تا واژینال استفاده کردم به فاصله نیم ساعت به نیم ساعت 

بعد از سه ساعت تموم شد و دو ساعت بعدش ( یعنی 5 ساعت بعد از مصرف اولین قرص) افتادم به خونریزی و لخته لخته اومدن خون 

به دنبال آرامش همه دنیا را گشتم، ولی آن را درخانه خود یافتم
1274

ببین اصلا نگران نباش به خونریزی میفتی

پاشو یکم راه برو و ورزش کن 

حتما ی چیز قوت دار بخور کاچی اگه بخوری که عالیه

من ساعت 2 شب جمعه قرص ها بدستم رسید و خوردم نتونستم کاچی درست کنم یادمه کیک تولد خواهر شوهرم تو یخچال بود خوردم 

ولی عسل و مغز و گرمی جات بخور

تا دو روز استراحت کن بعد از خونریزی واقعا بخواب و بلند نشو

من کسی نبود بهم بگه واس اینکه کاملا سقط شه اشتباه کردم و روز سوم رفتم کلاس ورزش ام!!! فکر کن چه اشتباهی کردم

با ورزش های سنگین تا یک هفته ببحخشید انگار شلنگ بهم وصل بود اینقدر که خونریزی ام شدید بود واقعا مردم و زنده شدم

راستیییییییییییی اصلا تا یک هفته نرو سونو گرافی من بعد یک هفته رفتم 7 میلی متر بقایا مونده بود دکتر سونو گفت زود اومدی و وقتی سونو رو نشون دکترم دادم 20 تا قرص متیل ارگونوین نوشت که باعث تخلیه رحم و انقاض رحم میشه که امدوارم با خوردن این قرص تموم شده باشه چون نمیخام کورتاژ بشم 

حالا امروز بعد دو هفته قراره دوباره برم 

به دنبال آرامش همه دنیا را گشتم، ولی آن را درخانه خود یافتم

وای خدایا من خیلی میترسم اینارم ک میخونم بدتر

ینی انقد درد داره؟

هفته شیشمم فک کنم بتا دادم زده بود ۱۰۰۰۰ولی زنه گف ی ماهه بارداری

موندم چ کنم

این قرصارو بخورم اگه خیلی درد داشت چی؟اگه قشنگ وکامل ازبین نرف چی؟