2733
2734
عنوان

حس بویاییم از بین رفت😭

265 بازدید | 13 پست

من معمولا خیلی حس بویاییم قویه،،ولی چند روزه هیچ بویی متوجه نمیشم،،خیلی حالم بده،،ناراحتم،،چیکار کنم،،هیچ بویی واقعا،،اگه برنگرده حسم چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرو نا نداشته باشی😐🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2728

سلام عزیزم از خودت خبری بده خوبی مشکلی پیش نیومده انشاالله 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2738
سلام عزیزم از خودت خبری بده خوبی مشکلی پیش نیومده انشاالله 

سللم عزیزم،نه مشکلی نیست شکر خدا،سر دردهام برطرف شده،هرچی دارو دکتر ها داده بودند قطع کردم،،فکر میکنم سر دردهام به خاطر دارو بوده،حس بویایی و چشایم هنوز برنگشته فقط یکم مزه شوری میفهمم،،خیلی سخت میگذره بدون حس بویایی

سللم عزیزم،نه مشکلی نیست شکر خدا،سر دردهام برطرف شده،هرچی دارو دکتر ها داده بودند قطع کردم،،فکر میکن ...

خب خداروشکر، باردار بودید دکتر گفت مشکلی نداره؟انشاالله حس بویایی هم بر میگرده اره خیلی سخته چون روی مزه هم تاثیر میزاره مزه غذاهارو هم حس نمیکنید

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
خب خداروشکر، باردار بودید دکتر گفت مشکلی نداره؟انشاالله حس بویایی هم بر میگرده اره خیلی سخته چون روی ...

بله باردار بودم قرارشده یکم جنین بزرگ بشه بعد آزمایش بدم ،ببینیم داروها روش تاثیر گذاشته یا نه

بله باردار بودم قرارشده یکم جنین بزرگ بشه بعد آزمایش بدم ،ببینیم داروها روش تاثیر گذاشته یا نه

انشاالله که سالمه سالمه و به سلامتی به دنیا میاد

مرسی گلم،خیلی حالم بده،برام دعا کن

محتاج دعاهستم،حتما، انشالله حضرت فاطمه زهرا نگه دار شما و دوتا طفل زیبای شما باشن