2726

من چکارکنم؟چجوری راضیشون کنم؟! ..اخه من ازگوشی پدرم اینترنت برمیدارم...بعدمیکم روگوشی خودم نصب کنم اجازه نمیدن...میکن ازگوشی بابااستفاده کن😨😨😨😨😨

یک روز خوب می آید❤😘

چه فاجعه ای😕😕

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به منم همینو میگفتن ولی چون چندتا از درسام تو تلگرام بود بالاخره گذاشتن

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...
منم درسام توتلکرامه واسه همین میگم من ۱۷سالمه

اها من ۱۶ بودم 

با گوشی بابات برو اگه مثلا مشکلی پیش اوند بابات نتونست بده بگو بزارید خودم نصب کنم گاهی بابا گوشیشو نمی تونه بده 

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...

عزیزم از همین الان جدی بایست پای چیزی که میخوای. نگو این تلگرامه و مهم نیست. وقتی سر چیز به این کوچیکی بهت زور میگن هر چقدر ادامه پیدا کنه این روند تحکم‌شون هم شدیدتر میشه و بیشتر کنترلت می‌کنن. کوتاه نیا و حقتو بگیر. حالا به هر روشی که خودت اذیت نشی و اونا هم بپذیرن.

با شما از زخمی سخن می‌گویم برآمده از نیزه‌های نادانی و ما همه قربانی آنیم؛ کسی دوستدار حقیقت نیست، همه دوستدار مصلحت‌اند...بهرام بیضایی💔
2706