2726
عنوان

حذف تاپیک؟؟

205 بازدید | 47 پست

بچه ها من یه چند وقتی سایت نبودم قبلنا یه تاپیک بود میتونستیم روزی یه دونه تاپیک بذاریم نی نی یار حذف کنه ولی الان تعطیل شده😞😞پس چجوری تاپیکامون حذف کنیم ؟؟راهنمایی پلیز 

صبر،اوج احترام به حکمت خداست 🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام تو یه تاپیکی نوشته بودید ورم روده دارید،میشه بپرسم علائمتون چیه؟؟ببخشید خودم به این مشکل برخورد ...

اره عزیزم منم یبوست نفخ بی اشتهایی حالت تهوع 😣😣اصن داغون ..با اینکه افتضاح لاغرم ولی بعضی موقعه ها شکمم ورم میکنه مثل زنای باردار🙁🙁

اره عزیزم منم یبوست نفخ بی اشتهایی حالت تهوع 😣😣اصن داغون ..با اینکه افتضاح لاغرم ولی بعضی موقعه ها ...

دقیقا مثل من،بعصی وقتا بعد غذا هم حس میکنم روده هام گرم میشن،

منم خییییییییلی لاغر شدم،چه دارویی میخورین؟

دقیقا مثل من،بعصی وقتا بعد غذا هم حس میکنم روده هام گرم میشن، منم خییییییییلی لاغر شدم،چه دارویی می ...

عزیزم من از بس دکتر رفتم خسته شدم 😣😣از بس بهم دارو دادن اسماشون یادم رفته ..اخه هیچ کمکی بهم نکردن ..حالا شانس من افسردگیم گرفتم این علائمم ده برابر شده 😥😥

عزیزم من از بس دکتر رفتم خسته شدم 😣😣از بس بهم دارو دادن اسماشون یادم رفته ..اخه هیچ کمکی بهم نکردن ...

این مشکلات منم افسرده کرد،فقط یه گوشه ی خونه دراز میکشم صب تا شب،هی میگم کولیته چیه...

به من فقط کپسول مبورین داده،هیچی نمیده

این مشکلات منم افسرده کرد،فقط یه گوشه ی خونه دراز میکشم صب تا شب،هی میگم کولیته چیه... به من فقط کپ ...

وای اره منم خیلی خیلی بدتر شدم ..ولی شنیدم اگه تحرکت کم باشه بدتر میشه..عزیزم از داروهای گیاهی استفاده کردی؟؟من از داروها ی شیمیایی خسته شدم دیگه جواب نمیده🤕

[QUOTE=130506427]وای اره منم خیلی خیلی بدتر شدم ..ولی شنیدم اگه تحرکت کم باشه بدتر میشه..عزیزم از داروهای گیاهی استفا ...[/QUOTE

آخه هی حس مریضی دارم،اصلا حوصله ی هیچ کس رو ندارم،هی میگم خطرناک نباشه و ...،دکتر به من میگه کولیت روده همون التهوب روده داری،من با عفونت هلیکوباکتر اینطوری شدم.و قسمت بدش اینه که 2 ماه بعد عقد اینطوری شدم،ای کاش مجرد بودم.

درمان دارویی هم فقط زرد چوبه و بابونه رو میدونم که ض التهابن،شما چند سالتونه؟من 21

2706